Boğaziçi Car Rental

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Boğaziçi Car Rental Hakkında

Boğaziçi Car Rental Lüks Araç Kiralama, spor araç kiralama, 4×4 Jeep kiralama, Vip minibüs kiralama, uzun dönem minibüs kiralama, şoförlü araç kiralamada kaliteli bir hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu amaçla yola çıkarak araç filomuzu her geçen gün yenilemekteyiz. Özel dizayn tasarlanarak yapılmış araçlarımız, misafirlerinizi karşılamada, iş görüşmelerinizde, özel günlerinizde, nişan ve düğünlerinize gelin aracı olarak şöförünüzle hazır bulunmasında güvenli ve rahat bir hizmetin size katacağı prestiji bir düşünün. Geriye sadece aracınızı seçmek kalacaktır.

Ayrıca; Boğaziçi Car Rental filo ve/veya uzun dönem tek araç kirlama konusunda tecrübe ve müşteri odaklı çalışması ile filo ve/veya uzun dömem tek araç kiralayan ve kiralamak isteyen müşterilerine de hizmet sunmaktadır. Gerek kurumsal ve gerekse bireysel kimlikteki müşterilerini, araç satın almadan 12, 24, 36 ay sürelerde araç sahibi yapmaktadır.

Boğaziçi Car Rental, filo ve/veya uzun dömem tek araç kiralamak isteyen müşterilerinin araç seçiminde danışmanlık yapmakta ancak belli marka veya modelin tercihi için ısrarcı olmamaktadır. Bu nedenle pörtföyündeki araçlara ilave olarak “filo ve/veya uzun dömem tek araç kiralama ” konusundaki geniş imkanlarını, Türkiye’de satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde müşterilerinin tercihine sunmaktadır.

Bugün Boğaziçi Car Rental güler yüzlü hizmet, bakımlı, konforlu, güvenli araçları ve sınırsız kilometre avantajı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim

  • Adres:

    Bağdat Cad. Alageyik Sok. No:21 Selamiçeşme Kadıköy İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Boğaziçi Car Rental Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.