Bmy Motors

0216 706 2176

E-posta Gönder

 • Ataşehir, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

%21 i̇ndirim

Son gün 01/09/2022

Türkiye'de En Uygun Fiyata En Kaliteli Hizmet %21 İndirimle Sizleri Bekliyor !

Tek günlük kiralama fırsatıyla üstü açık spor ve şoförlü aracınızla... devamı 

%27 i̇ndirim

Son gün 01/08/2022

Türkiye'de En Uygun Fiyata En Kaliteli Hizmet %27 İndirimle Sizleri Bekliyor !

3 Güne bağlı kalmadan tek günde şoförlü lüks spor araç kiralama... devamı 

Bmy Motors Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Bmy Motors Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Süsleme Hizmeti

Bmy Motors Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Binek araç, Lüks araç, Spor araba

Bmy Motors Hakkında

Bmy Motors İstanbul, Ataşehir’de gelin arabası kiralama merkezleri arasında hizmet veren bir firma. Evlilik törenleriyle ilgili her detayı planlayan çiftlerimiz için sıra bu güzel davete nasıl ulaşım sağlayacaklarında… Bu da demek oluyor ki; konseptinize ve zevkinize en uygun gelin arabası seçimini yapma zamanı! Şüphesiz ki çiftlerimiz rahat edebilecekleri ve güvenli bir şekilde seyahat edebilecekleri bir otomobili tercih etmek ister.

Deneyim
İstediğiniz aracı bulabilmek ve doğru seçimi yapabilmek için profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Bu konuda size yardımcı olan Bmy Motors, bugüne kadar birçok başarılı ulaşım seferi gerçekleştirerek, sektörde edindiği tecrübe ve çalıştığı çiftlerden edindikleri bilgiler doğrultusunda gelin arabası hizmetinde uzmanlaştı. İstanbul düğün arabası önerileri hakkında araştırma yapıyorsanız, Bmy Motors’un hizmet seçeneklerine göz atmalısnız!

Hizmetler
-Firmamızın araç portföyü oldukça geniş. Son model veya klasik… Siz hangisini tercih ederseniz!
-Bu porföyü oluştururken her bütçeye uygun bir araç seçeneği sunmaya özen gösterdik. Evlilik töreninize giden bu büyülü yolculukta kaliteli ve kusursuz hizmet sağlayan profesyonel çalışma prensibimizle yanınızda oluyoruz!
-Otomobillerimizin bakımları ve temizlikleri düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu sayede çiftlerimize temiz, konforlu ve güvenli bir seyahat sağlayabiliyoruz.
-Beğendiğiniz gelin arabasının son kontrollerini yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Böylece düğününüzden önce herhangi bir aksilik söz konusu olmuyor.
-Aracımızla birlikte ulaşımınızı sağlayan şoförler de bulunuyor. Şoförlerimiz profesyonel ve güler yüzlü bir şekilde sizi karşılıyor.
-Aynı zamanda çiftlerin bir diğer önem verdikleri noktalardan biri olan süsleme konusunda da sizinle görüşüyoruz. Danışmanlığımızı alarak bizimle davet alanınız, konseptiniz, sevdiğiniz araçları paylaşabilir ve bu doğrultuda arabanızı süslememizi talep edebilirsinizi.

Kapanış
Düğününüze ulaşımınızı sağlayacak hayallerinizdeki aracı bulmak için galerimizde yer alan seçenekleri değerlendirebilir, uygun paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Bmy Motors fiyat listesi hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında telefon numarası ya da ücretsiz form yoluyla Bmy Motors’a ulaşabilirsiniz. Kusursuz hizmet yalnızca bir adım uzakta! Vakit kaybetmeden araç seçeneklerimizi inceleyebilir ve kiralama koşullarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Mutlu günlerinizde güvenli yolculuklar sağlayarak sizi hayalinizdeki düğüne kavuşturuyoruz!

İletişim

 • Telefon: 0216 706 2176
 • Adres:

  Ferhatpaşa Mah. Ferhatpaşa Yolu Cad. No:131 Ataşehir İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.