Gelin Arabası İstanbul

Avrasya VIP Transfer

Avrasya VIP Transfer

Avrasya VIP Transfer Hakkında

Avrasya VIP Transfer, yaklaşık 6 senedir İstanbul gelin arabası kiralama hizmetiyle çiftlerin en mutlu günlerinde güven ve konforla ulaşımlarını sağlıyor. Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyduğumuz firmamızda lüks araçlarımızla hizmet veriyoruz. Deneyimli şoförlerimizle düğün gününüzde kıyafetleriniz kırışmadan, trafikle boğuşmadan, geniş kapasiteli konforlu araçlarımızla keyif dolu anlar yaşayacak, düğün mekanına keyifli ve dinlenmiş bir şekilde ulaşacaksınız.

Deneyim
Sektörde geçen yıllarımızda birbirinden değerli tecrübeler edindik. Tecrübelerimizden kazandığımız profesyonellikle çiftlerimize kusursuz ve eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Ekibimiz, her biri alanında deneyimli kişilerden oluşan 6 kişiden oluşuyor. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz düğün gününüzde her duruma hazırlıklı bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızda oluyor. Zengin araç filomuzdan kendinize en uygun aracı da seçebilirsiniz.

Hizmetler
VIP gelin arabası İstanbul’daki arayışınızın cevabı olan firmamızda sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizle yanınızda oluyoruz. Şoförlü kiraladığımız araçlarımız Mercedes Vito ve Volkswagen Transporter marka ve model araçlardan oluşuyor. Araçlarımızı sizin istekleriniz doğrultusunda özenle süslüyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli şofölerimiz güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Hizmetlerimiz gelin arabasıyla kısıtlı kalmıyor; günlük turlar ve saatlik araç kiralama gibi hizmetlerimizde devam ediyor.

Ek Hizmetler
Ek hizmetlerimizle de müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda şehir dışına da hizmet veriyor, 81 ilde çalışıyoruz. Lüks araçlarımızla şehirlerarası özel VIP taşımacılık hizmetimizle müşterilerimizin rahatlığını öne koyuyoruz. Eğer davetlileriniz de bu konforlu yolculuktan faydalansın isterseniz geniş kapasiteli araçlarımızla davetli taşıma hizmeti de sağlıyoruz. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak kendinize uygun hizmetleri seçmek için düğününüzden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Avrasya VIP Transfer, çiftlerin en güzel günlerini unutulmaz kılmak için kıyafetleri kırışmadan ve saçları bozulmadan düğün mekanına tatlı heyecanlarının tadını çıkararak ulaşmalarını sağlıyor. Müşterilerimizden her zaman olumlu dönüşler alıyor, kaliteli hizmetimiz ve ilgili ekibimizle memnuniyetlerini ilk sıraya koyduğumuzu hissettiriyoruz. Avrasya VIP Transfer’in hizmetleri hakkında ve gelin arabası kiralama fiyatları İstanbul hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sayfadaki iletişim bilgilerimizden veya fiyat teklifi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Avrasya VIP Transfer Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Avrasya VIP Transfer Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Lüks araç

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.