Arabası Gelin

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Genel Koordinatör

Arabası Gelin Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-2.000 TL

Arabası Gelin Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Arabası Gelin Sık Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Değişiyor


Araç Türleri

Minibüs, VIP araç

Arabası Gelin Hakkında

Uzun yıllardır değişmeyen kalitemiz ve güvenilir çalışan kadromuz ile faaliyet gösteriyoruz. Gelin arabası süsleme konusunda verdiğimiz hizmetler ile biliniyor, sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz. Düğünler başta olmak üzere nişan, kına gecesi veya benzeri özel günlere araç kiralıyoruz.

Araç filomuz oldukça geniştir ve herkesçe bilinen markalara ait modellerin yenilerini elimizde bulunduruyoruz. Her zevkten insana hitap edebilmek için bu denli geniş bir yelpaze oluşturduk. Üstelik fiziksel beğeni ve zevkleri göz önünde bulundururken bütçeleri de göz ardı etmedik. Daha uygun bir fiyata görece daha mütevazı bir araç talep eden çiftlerimize de memnuniyetle yardımcı olabiliyoruz.

Gelin arabası olarak en çok tercih edilen modellerimiz uzun ve geniş VIP araçlar oluyor. Onlar haricinde en çok tercih edilen ikinci tip araçlarımız ise lüks otomobiller oluyor. Genellikle bunların tercih edilmesi ise düğün gibi önemli bir olaya daha ihtişamlı bir giriş yapma arzusundan kaynaklanıyor diye düşünüyoruz. Üstelik gelin arabaları dışında düğüne katılacak konukların transferi konusunda da yardımcı oluyoruz. Servis tipli araçlarımız ile havaalanı veya şehiriçi transferlerini yapabiliyoruz.

Bizi ziyaret etmek ve anlattıklarımızı bir de canlı canlı kendi gözleriniz ile görmek isterseniz sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Müşterilerimize kapımız her zaman açıktır. Uğramak isterseniz İstanbul’un Esenler ilçesinin Tekstilkent Galeri mevkiinde No: 225’teyiz. Ancak değerli vaktinizi düğününüzün daha meşakkatli ve yorucu bir kısmına ayırmak isterseniz de sizi anlarız. Buna da şöyle bir çözümümüz var ki o da hemen burada sadece 1 dakikanızı ayırarak yapabileceğiniz bir şey. Hemen sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurup altındaki tuşa basabilirsiniz. Bu sayede bize kolayca ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve üstüne üstlük ücretsiz bir şekilde de fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Tekstilkent Galeri 1 N:225 Esenler

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Arabası Gelin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.