Arabası Gelin

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Esenler, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Değişiyor
  • Araç Türleri VIP araç, Minibüs

Özellik

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehirdışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Önerilen Firmalar

Transfer Plus Gelin Arabası
17 3

Ümraniye

Transfer Plus Gelin Arabası

TRANSFER PLUS GELİN ARABASI...

City Travel Gelin Arabası
118 1 13

Beşiktaş

City Travel Gelin Arabası

CİTY TRAVEL GELİN ARABASI...

San Vip Transfer
30 36

Üsküdar

San Vip Transfer

Yaptığımız iş gururumuzdur. Yorumlarımızı okuyunuz. Bu özel gününüzde saba...

Hakkında

Uzun yıllardır değişmeyen kalitemiz ve güvenilir çalışan kadromuz ile faaliyet gösteriyoruz. Gelin arabası süsleme konusunda verdiğimiz hizmetler ile biliniyor, sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz. Düğünler başta olmak üzere nişan, kına gecesi veya benzeri özel günlere araç kiralıyoruz.

Araç filomuz oldukça geniştir ve herkesçe bilinen markalara ait modellerin yenilerini elimizde bulunduruyoruz. Her zevkten insana hitap edebilmek için bu denli geniş bir yelpaze oluşturduk. Üstelik fiziksel beğeni ve zevkleri göz önünde bulundururken bütçeleri de göz ardı etmedik. Daha uygun bir fiyata görece daha mütevazı bir araç talep eden çiftlerimize de memnuniyetle yardımcı olabiliyoruz.

Gelin arabası olarak en çok tercih edilen modellerimiz uzun ve geniş VIP araçlar oluyor. Onlar haricinde en çok tercih edilen ikinci tip araçlarımız ise lüks otomobiller oluyor. Genellikle bunların tercih edilmesi ise düğün gibi önemli bir olaya daha ihtişamlı bir giriş yapma arzusundan kaynaklanıyor diye düşünüyoruz. Üstelik gelin arabaları dışında düğüne katılacak konukların transferi konusunda da yardımcı oluyoruz. Servis tipli araçlarımız ile havaalanı veya şehiriçi transferlerini yapabiliyoruz.

Bizi ziyaret etmek ve anlattıklarımızı bir de canlı canlı kendi gözleriniz ile görmek isterseniz sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Müşterilerimize kapımız her zaman açıktır. Uğramak isterseniz İstanbul’un Esenler ilçesinin Tekstilkent Galeri mevkiinde No: 225’teyiz. Ancak değerli vaktinizi düğününüzün daha meşakkatli ve yorucu bir kısmına ayırmak isterseniz de sizi anlarız. Buna da şöyle bir çözümümüz var ki o da hemen burada sadece 1 dakikanızı ayırarak yapabileceğiniz bir şey. Hemen sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurup altındaki tuşa basabilirsiniz. Bu sayede bize kolayca ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve üstüne üstlük ücretsiz bir şekilde de fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Resul celep

Teyfik

  • Adres: Tekstilkent Galeri 1 N:225 Esenler

Arabası Gelin Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.