Antonina Turizm

E-posta Gönder

Antonina Turizm

Gelin Arabası

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Kiralık Vosvos
70 7 60

Ataşehir

Kiralık Vosvos

Vosvos Sevdası olanları burayı okurken bile heyecanlanıyor! Son model bir s...

Araç Tek Hizmetleri
76 59

Ataşehir

Araç Tek Hizmetleri

StudyoTek Düğün günü için aradığınız gelin arabasını modellerimiz arasında ...

Federal Gelin Arabası
7 10

Zeytinburnu

Federal Gelin Arabası

Volkswagen Scirocco Altın Kaplama Aracım Elimde Başka Araç Yoktur Lütfen Re...

Hakkında

Antonina Turizm ile Hayal Tadında Geziler!
Antonina Turizm, 19 yıldır butik turizm hizmetleri veren A grubu bir turizm acentesidir. Antonina Turizm, kurulduğu ilk günden beri, yıllarca turizm sektöründe çalışmış deneyimli kadrosu ile tematik ve özgün tur programları hazırlamaktadır. Antonina genç, bu özelliğiyle de dinamik bir acentedir.

Türkiye'de turizm anlayışı büyük bir hızla değişiyor, deniz-kum-güneş üçgeninin dışına taşıyor; kentleri, ülkeyi, tarihi dokusu, insanıyla tanımaya yönelik organizasyonlar büyük ilgi topluyor. Biz de, öncelikle yeni zevklere cevap vermeyi hedefliyor, bu doğrultuda turlar düzenliyoruz. Örneğin, İstanbul'u gezdiriyoruz; semt semt, sokak sokak kentimizi tanıtmaya çalışıyoruz. Bunun yanında, Anadolu'nun kültürel açıdan önemli kentlerini kapsayan, ilginç güzergâhlar çiziyoruz. Bir de çeşitli temaların çevresinde oluşturduğumuz turlar var; İstanbul sinema tarihinde yolculuk yaptığımız “Beyoğlu’nda Eski Sinemalar, Eski İnsanlar” turu, kendi zeytinyağımızı üretip şişeleme şansımızın olduğu “Zeytinyağı Turu”, İstanbul sokaklarında racon kesebileceğiniz “Nostaljik Dolmuş ile Ver Elini İstanbul” turu, İstanbul sahillerinin ıssız bekçilerini ziyaret ettiğimiz “İstanbul’un Deniz Fenerleri” turu ve daha nice benzersiz tur. Bu turlara liderlik yapan rehber kadromuz ise akademisyenlerden ve konularının uzmanı olan kişilerden oluşmaktadır.

Sadece İstanbul'da yaklaşık 100 farklı tur güzergahı hazırladık. Kenti karış karış gezdirmeyi sürdürüyoruz.

İstanbul dışında, Anadolu'yu da gezdiriyoruz. Titiz hizmetimiz ve üniversite camiasından gelen rehber kadromuz acentemizi ülkemizin önde gelen kültür turları acentesi haline getirmiştir.

İletişim

Sibel

  • Adres: Halaskargazi Cad. 9/1 Harbiye

Antonina Turizm Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.