Evlendirme Daireleri İstanbul

Bakırköy Evlendirme Dairesi

Bakırköy Evlendirme Dairesi

Bakırköy Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde merkezi konumuyla ulaşım kolaylığı sağlayan Bakırköy Evlendirme Dairesi, aydınlık, ferah ve kolonsuz salonlarını, farklı sayıda konuğu olanlara özel olarak hazırlamıştır. Sade, şık, taze ve yapma çiçek konseptleriyle hareketlendirilmiş süslemelere, kapının girişinden itibaren yer verilmiş olup, konuklarınızın girişten çıkışa kadar konforu ve görsel zevki ön planda tutulmuştur. Otopark hizmeti bulunan mekanda aynı saatlerde farklı nikah törenlerinin, ses ve konukların giriş çıkışlarında karışıklık olmadan gerçekleşmesini sağlayacak mimari yapıya yer verilmiştir. Her salonun kendi çıkış kapısı, fotoğraflar ve tebrikler için ayrı bir hole açılmakta olup, konuklarınızla mutluluğunuzu paylaşacağınız size özel, geniş, aydınlık ve ferah bir alan ayrılmış durumda olmaktadır.

Bakırköy Evlendirme Dairesi Yorumları (2)

Nihan & Onur

Düğün Tarihi: 05.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Görsellik olarak güzeldi ama mesela gelin odası bulunmuyordu hazırlanamk için bunun dışında biz 300 400 kişiydik ve sayımıza göre biraz küçük kaldı sanki. Ama ulaşım yönünden iyiydi ve otopark sorunu yoktu.

Burçin

Düğün Tarihi: 15.08.2015

150 kişi kapasitesi olan bir yer. İçerisi temiz ve bakımlı. Ulaşım açısından da oldukça merkezi ve rahat ulaşılabilir. Bunun dışında tek eksi yönü gelin hazırlanma odasının bulunmaması.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.