Bir Ömür Eskitemeyeceğiniz Beyaz Eşyaları Seçmenin Püf Noktaları

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:00 dakika

29.06.2020

Eş seçimi kadar olmasa da beyaz eşya seçiminiz de mutlu bir evlilikte son derece önemli bir etken. Doğru seçilmiş beyaz eşyalar yeni evlilere en çok ihtiyaç duydukları şeyi, yani boş zamanı vadediyor. İşte beyaz eşyasını online olarak seçmek isteyenlerin hayatlarını kolaylaştıracak 4 püf noktası:

Dünyayı ve Faturalarınızı Koruyun

Evlilik gibi uzun ömürlü bir projeye imza atarken sürdürülebilirlik konusunda kafa yormamak imkansız. Hem dünyadaki enerji kaynaklarını hem de bütçenizi korumak için yapacağınız en iyi şey, beyaz eşyanızı seçerken enerji verimliliği etiketini incelemek. Enerji sarfiyatı en düşük olan cihazı seçmenin sağladığı enerji tasarrufu ve ekonomik katkıların evliliğinize getireceği mutluluk katsayısını tahmin bile edemezsiniz.

Teknolojide Önde Olun

Almayı planladığınız beyaz eşyaları karşılaştırırken en son üretilen modeller arasından seçim yapmaya gayret edin. Teknoloji üreticileri geliştirdikleri her yeni modelde bir öncekinin hatalarını giderip ihtiyaçlara yönelik yeni özellikler geliştirirler. Son teknolojiye sahip olan bir ürünün kullanım süresi uzun olacağı gibi, beyaz eşyanız ihtiyaçlarınızı karşılamak konusunda da daha becerikli olacak, emin olun.

bir ömür eskitemeyeceğiniz beyaz eşyaları seçmenin püf noktaları

Evinizdeki ve Hayatınızdaki Yerini Belirleyin

Beyaz eşyanızın kullanım yeri, boyutları ve yaşam tarzınıza uygunluğu çok önemli. Hazır mutfak kullanacaksanız ankastre tercih etmeli, donmuş gıdaları çok tüketiyorsanız çift kapılı bir buzdolabı seçmeli, hızlı yaşayan bir çiftseniz mutlaka bir mikrodalga fırın edinmelisiniz. İhtiyaca uygun hacim ve kapasitede seçeneğiniz beyaz eşyalar evde geçirdiğiniz zamanların kalitesini çok arttıracak.

Karşılaştırma Yapın

Beyaz eşyanızı online olarak alırken ürünlerin teknik özelliklerini tek tek inceleyip karşılaştırma yapın. Bakmanız gereken en önemli özellikler ürünün gürültü seviyesi, motor gücü, hacmi ve enerji sarfiyatıdır. En cazip fiyata en çok özelliğe sahip olan ürünü seçmelisiniz.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

Zümra Küreci

Düğün Tarihi: 21.10.2014


Birde kullanmayacağınız mutfak eşyaları almayın ben katı meyve sıkacağı aldım ve dolaptan bir kere bile indirmedim, siz satın meyve suyu yerine kendim sıkıcam diyorsanız alın ama bizim gibi bir çiftseniz kesinlikle gerek yok