Nisan Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nisan Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Nisan Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Nisan Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nisan Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Nisan Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Nisan Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Nisan Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Nisan Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nisan Düğün Salonları 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nisan Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nisan Düğün Salonları düğün dışında baby shower, açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet törenleri, kına ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Nisan Düğün Salonları Hakkında

Yıllardır Nisan Düğün Salonları Lüleburgaz’da yüzlerce çiftin en özel gülerine ev sahipliği yaparak mutluluklarını paylaşıyor!

Düğün, nişan, nikah ve kına organizasyonlarınız başta olmak üzere pek çok davet ve resepsiyonlarınız için farklı konseptler düzenliyoruz. Profesyonel ekibimiz ile hizmet kalitesinden ödün vermeden kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz…

Özel günler özel tasarımlar gerektirir fikri ile çiftlerimizin hayal ettiği düğün konseptlerini tasarlıyoruz. Bunu yaparken ise organizasyon sorumlumuzdan destek alıyoruz. Konseptinize uygun renkler ile konuklarınızın masalarını süslüyoruz. Gelin masanızı da kimi zaman çiçekler ile kimi zamanda sade bir şekilde küçük renklendirmeler yaparak salonumuzda da bir bütün oluşturuyoruz.

Düğünlerinizde sağladığımız hizmetlerden bahsedecek olursak:

Çiftimiz henüz salona gelmeden konuklarını ağırlamaya biz başlıyoruz! Kapıda badem şekeri ve kolonya ikram ediyoruz. Böylece salona tatlı bir giriş yapmalarını sağlıyoruz.

Yemekli düğün tercih eden çiftlerimiz ile birlikte eklemeler veya düzenlemeler de yapabildiğimiz menüler hazırlıyoruz. Hatta çiftlerimizin talepleri doğrultusunda her türlü yemeği hazırlayabiliyoruz. Sunumlarımıza ordövr tabağı ile başlıyoruz ardından salata çeşitlerimiz ve ana yemek tabaklarımızı sunuyoruz. Meyve ve tatlı servisi de gerçekleştirebiliyoruz. Tatlı yerine ise pasta kesimi ve dağıtımı da yapabiliyoruz.

Yemeksiz organizasyonlarınız için ise servis personelimiz yine özenli bir şekilde bu kez kuru pasta ve içecek servisi yapıyor.

Çocuklar için de menüler tasarlamak isterseniz bu konuda da alternatifler üretebiliyoruz. Konuklarınızız ve çocuklarının gece boyunca keyifli olabilmeleri adına da oyun parkurumuz da bulunuyor.
Gecenin kaydını tutmak da en az gecenin organize edilmesi kadar önemli! Çünkü özel anlarınız ölümsüzleştirilmeli… Bu yüzden 120 dakikalık video çekim gerçekleştiriyoruz. Düğün bitiminde ise 10 poz olmak üzere 20 adet aile fotoğrafınızı hediye ediyoruz. Gece boyunca konuklarınıza slayt gösterileri ile aşkınızın bir özetini de sunabiliyoruz.

Müzik ise düğün gecenizi taçlandıracak ve doğru tercihler ile eşsiz danslar ve eğlenceli bir gece yaşamanızı sağlayacak bir detay! Arzu ederseniz bizim piyanistimiz ve kadın ya da erkek sanatçımız da gece boyunca size eşlik edebilir.

Gelin ve damadın ilk dansı esnasında ise volkan ve konfeti gösterileri yapabilir ya da kar efekti oluşturabiliriz.

Bütün bu imkânlardan yararlanmak ve Nisan Düğün Salonları ile iletişime geçmek isterseniz formu doldurmalısınız. Hatta böylece Nisan Düğün Salonu fiyatları hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kocasinan Mah. Acıçeşme Sok. No: 50/1 Lüleburgaz / KIRKLARELİ

 • Nasıl gelinir?

  Eski İtfaiye Yolu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nisan Düğün Salonları Yol Haritası

Nisan Düğün Salonları Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Özlem & Serdar

Düğün Tarihi: 28.08.2015


Güzel bir salon verdiğiniz para aldığınız hizmetin ve konforunu yanında cüzi bir miktar kalıyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.