Zümray Düğün Salonu*

Zümray Düğün Salonu
Zümray Düğün Salonu İstanbul'un Fatih ilçesinde düğün, nişan, kına, sünnet ve benzer organizasyonlarınızda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Tecrübeli ve misafirlerini özel kılan salonumuzda; organizasyonun başından sonuna kamera çekimi, gelin yolu, anı defteri, barkovizyon gösterimi ve düğün sonu çekilen 2x10=20 adet fotoğraf hizmeti bulunmaktadır.

Ayrıca menülerimiz içinde; pastalı, dondurmalı, yemekli, extra yemekli, kına yemeği alternatifleri vardır. Özel organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermek için biz buradayız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
D&F derya & furkan Düğün Tarihi: 27/09/2015

on numara bi mekan gerek dekorasyon gerek hizmet bence çok lüks bi yer şiddetle tavsiye ediyorum

Nilüfer Düğün Tarihi: 06/06/2015

250 kişilik yemekli bir düğün gerçeklestırdik, hızmetlerınden kesınlıkle çok memnun kaldım. mekan gorsel olarak çok güzel ve şıktı müziklerınden çok keyıf aldık, canlı müzik eşligınde eglendık pıst alanıda oldukca genıstı. ulasım olarakta rahat, otoparkı var.

TU TUĞÇE Düğün Tarihi: 11/04/2015

Çok güzel bir mekan. İçerisinin havlandırma sisteminden, ortamın düzeninden memnun kaldığımız bir mekan oldu.

ES ESRA Düğün Tarihi: 22/02/2015

çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim eksikliğini hissetiiğim hiçbir şey olmadı

İB İbrahim Düğün Tarihi: 20/09/2014

Mekanda kolon yoktu herkes net olarak bizi gördü. geniş bir salonu vardı ve ne konuştuysak her şey öyleydi. Yaş pasta kuru pasta verildi tadları güzeldi. Hoşumuza giden bir diğer yanı ikramların porselen tabakta ve içeceklerin cam bardakta şık bir sunumla verilmesiydi. Masa örtüleri krem rengindeydi altın sarı şamdanlarla süslenmişti. Gelin odası vardı ve odada gelin için bir tuvalet bulunuyordu. Mekan Aksarayda merkezi ve ulaşım çok kolaydı. Mekanı evlenecek çiftlere öneriyorum düğünümüz gerçekten çok güzel geçmişti.

ME Mertcan Düğün Tarihi: 14/06/2014

Tek problem araçla gelen misafirlerimiz giriş yapılacak sokakların dar olmasından dolayı park sorunu yaşamaları oldu. Fakat; Orkestra, hizmet, (klimalar), sunum, ve en önemlisi gecenin başından sonuna kadar tüm misafirlere gelin ile Damat'a gösterilen ilgi ve alakanın aynısının gösterilmesi mükemmeldi. Not: düğünümün olduğu sırada bir arkadaşımın çok beğenmesi üzerine o sırada 2015 mayıs ayına sözleşme yaparak o salon ile anlaşması ne derece herkesin memnun olduğunun belirtisidir.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Zümray Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Zümray Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap