Düğün Salonları İstanbul

Yeni Sena Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Yeni Sena Düğün Salonu

Yeni Sena Düğün Salonu Hakkında

1999 yılında faaliyete başlayan Yeni Sena Düğün Salonu Bağcılar’da özel davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Düğün, kına, nişan ve sünnet organizasyonlarını salonumuzda yemekli ve yemeksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle birlikte özel davetinize ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyacağımızı belirtmek isteriz.

1000 kişi kapasiteli salonumuz yüksek tavanlıdır ve oldukça ferahtır. Salonumuz 2 katlı olarak hizmet vermekte olup üst katımız asma balkon olarak tasarlanmıştır. Böylelikle kalabalık gruplara dahi rahatlıkla hizmet verebiliyoruz. Aynı zamanda balkon katında da oturan konuklar pistimizi görebiliyor, eğlenceden uzak kalmıyorlar. Mekân tasarımında ise beyaz, kahve ve altın tonlarına yer verdik.

Salonumuzda sunduğumuz hizmetlerden bahsedecek olursak:

Çiftimizi pasta merasiminde kesmesi için 10 katlı gösterişli düğün pastamız bulunuyor.

Konuklarınız için kuru pasta ve çubuk kraker servisi yapıyoruz. Bu aşamada her konuğunuz için ayrı servis açıyor, konuklarınıza kendini özel hissettiriyoruz.

Eğlence noktasını da unutmadık tabii. Profesyonel sanatçımız ve müzisyen ekibimiz; düğün boyu en eğlenceli şarkıları çiftimiz için çalıp söylüyor…

Bu keyifli anları kayıt altına almadan da olmaz diye düşünüyoruz. 10 pozdan 20 adet fotoğrafı konuklarımıza hediye ediyoruz. Kameramanlarımız profesyonel ekipmanlarıyla düğünü kayıt altına alıyor. 180 dakikalık video kaseti de yine paket içeriğimizde bulunuyor.

Gelin ve damada özel olarak fotoğraflar çekmemizin yanı sıra çiftimizin en beğendiği fotoğraftan ‘’Gelin-Damat fotoğraflı saat’’ yaptırıyoruz… Yeni Sena Düğün
Salonu’ndan kalacak bir armağan olarak çiftimize hediye ediyoruz.

Tek armağanımız bu değil üstelik. Gelinin düğün günü saç ve makyajı noktasında da destek oluyoruz ve birlikte çalıştığımız profesyonel kuaförümüzde gelin saç ve makyajını yaptırıyoruz.

Tüm aşamaları en ince ayrıntısına kadar düşünen profesyonel ekibimiz; içinize sinen bir organizasyon gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız düğün gününüzde size yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmak kalsın istiyoruz.
Siz de düğün gününüzü profesyonel bir ekibe emanet etmek istiyorsanız; formumuz üzerinden Bağcılar Yeni Sena Düğün Salonu ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Sena Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yeni Sena Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Sena Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yeni Sena Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Yeni Sena Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yeni Sena Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yeni Sena Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yeni Sena Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeni Sena Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, baby shower, kına, sünnet düğünü, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Hamit

Düğün Tarihi: 03.09.2014

Çok problemsiz bir yer, mekan olarakta biz beğendik herkese tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.