Yağmur Düğün Salonu*

Yağmur Düğün Salonu
1999 yılında faaliyete başlayan düğün salonumuz bugüne kadar binlerce çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapmaktan mutluluk duymaktadır.

Düğün organizasyonumuz çiftlerimizin gelenek ve göreneklerine arzuladıkları biçim ve ortamda yapılır. Çünkü bu düğün onların hayali ve mutluluğudur bu düşünce ile bütün yeni çiftlere mutluluklar dileriz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
SE Serkan Düğün Tarihi: 18/09/2015

Canlı müziği çok güzeldi, kapalı bir mekan, havalandırma, klima mevcut, gayet ferah bir mekan, ikramlı bir organizasyondu, ikramlar gayet tazeydi, yaş pasta gayet güzeldi, ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut otoparkı mevcut, görsellik açısından masa düzeni, süslemeler gayet güzeldi, orkestra süperdi, ışklandırma yeterliydi, mekanın pist alanı rahat ve genişti, gelin odası temiz ve konforluydu fakat çok dar ve küççüktü, tercih sebebim ulaşımın rahat olması, hizmet kalitesine göre fiyatı gayet normaldi ve değerdi yetkili kişi ve personellerden memnun kaldım.

SA safiye Düğün Tarihi: 13/09/2015

Mekan geniş ve ferahtı bizim sayımız 350 kişiydi ve rahatlıkla sığabildik. Garsonların ilgisnden de çok memnun kaldık. Gelin ve damat odası biraz küçüktü ama şikayet edilecek kadar değil. Salon çok güzeldi her şeyden önce çok şık bir salondu. Hizmetide iyiydi. Diğer mekanlara görede daha ekonomik bir yer. Mekanın müzik ve fotoğrafçı gibi diğer hizmetleride gayet güzeldi biz çok memnun kaldık tavsiye ederiz.

SE sedat Düğün Tarihi: 25/07/2015

500 kişilik ikramlı gerçekleşti düğünüm, ikramları gayet tazeydi, sunumları, ilgileri güzeldi, mekan görsel olarak çok şık ve güzeldi, müzikleride pist alanıda bize yeterli geldiğini söyleyebilirim ulaşım olarakta rahat bir mekan burası.

YA yasemin.erdqms@hotmail.com Düğün Tarihi: 06/09/2014

7 eylüle bir daha dönsem bu mekanı tercih ederdim ve orda evlenirdim gene.Mekan temiz hijyenli bir mekandı.Misafirlerimizle çok iyi ilgilendiler otaparktan tutun herşeyimize kadar çok güzel ilgilendiler.Otopark mevcut değildi ama arabalarımızı kapıda bırakmadılar bir şekilde araba sıkıntısı yaşanamdı.Kapalı bir mekandı ve ikramları fazlaydı.Dİğer düğün salonlarınıda araştırdık en son burada fikir kıldık ve diğer mekanalra göre daha kaliteli bir ikram sunumu vardı.Ulaşım olarak yakındı ve herkesin bildiği bir mekandı o yüzden bir sıkıntı yaşamadık ve misafirlerim burayı tercihe ettiğim için memnun kaldılar.Mekanın görselliği her düğünde başka bir dizayn alıyor benim düğünümde başka bir görsellik varken benden sonrakiş dahada başka bir şekilde masa düzeni vs gerçekleştiriyorlar.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yağmur Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yağmur Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap