Uğur Düğün Salonu

E-posta Gönder

Uğur Düğün Salonu Genel Özellikler

  • Kapasite

    750-1.000

Uğur Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da yıllarca akıllardan çıkmayacak bir düğün mü organize etmek istiyorsunuz? Öyle ise sizi düğün salonumuza davet etmek istiyoruz! Uğur Düğün Salonu Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi/Esenyurt/İstanbul’da benzersiz hizmet kalitesi ile sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar arasında hızla sıyrılmayı başarıyor, size hayallerinizin üzerinde bir düğün daveti olanağı sunuyor. 2012 senesi içerisinde faaliyet göstermeye başlayan düğün salonumuzda modern, etkileyici ve şık tasarımın yansımalarını rahatlık ile fark edeceksiniz.

Salonumuzun epey geniş bir alana sahip olduğunu söylemek istiyoruz. Öyle ki 1000 kişiye kadar ulaşan yüksek konuk kapasiteli ile düğünleriniz için de hizmet sunabiliyoruz. Alanında profesyonel personel kadromuz ve işletme yönetimimiz ile düğününüzü eksiksiz bir şekilde organize ediyoruz. Düğününüzü tercihinize göre yemeksiz ya da yemekli olarak düzenleyebilme olanağı da buluyorsunuz. Yemekli davetleriniz için catering hizmetinizi bizim yürütebileceğimiz gibi, kendi anlaştığınız bir catering firması ile de konuklarınızın ikramlarını oluşturabilirsiniz.

Bir düğün salonu için en önemli hususun sağladığı konfor ve sunduğu hizmet kalitesi olduğunu düşünüyoruz. Düğün geceniz sürecince sizin ve davetlilerinizin keyifli bir zaman geçirmesi ve gönüllerince eğlenebilmesi için kendilerine ev konforu sunuyor ve gece boyunca tüm taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz.

Salonumuzda şıklığı ve ferah atmosferi ön planda tutmaya çalıştık. Bu sebep ile hem ferahlığın hem de şıklığın sembolü olan beyaz rengin hakimiyet sürdüğü bir iç tasarım ile salonumuzu dekore ettik. Yüksek tavanı, özen ile oluşturulan ışıklandırma sistemi ve dekorasyonda kullanılan renk tonları sayesinde Uğur Düğün Salonu; size şıklığın ön planda olduğu bir düğün gecesi vadediyor.

Uğur Düğün Salonu’nu yakından görmek ve davetleriniz için sunduğumuz hizmet detayları hakkında bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken: sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak olacak.

İletişim

  • Adres:

    Namık Kemal Mahallesi. Doğan Araslı Bulvarı. Fatih Oto Sanayi Sitesi Karşısı 12. Sokak No:2 Kat:5

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.