Tuğra Davet Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tuğra Davet Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Tuğra Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Tuğra Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tuğra Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tuğra Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Tuğra Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Tuğra Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tuğra Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tuğra Davet Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tuğra Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tuğra Davet Salonu düğün dışında doğum günü, baby shower, bayi toplantısı, kına, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Tuğra Davet Salonu Hakkında

Sizi dinleyen, anlayan, sabır gösteren ve saygı duyan bir işletme anlayışı ile karşı karşıyasınız ve ne isterseniz gerçekleşmesine hazır olun! Tuğra Davet Salonu Esenler mevkiinde kolay ulaşımı ve merkezi konumu sayesinde şehrin her bölgesinden tercih edilebilen güzide bir davet mekânı olarak uzun yıllardır hizmet veriyor. Biz de bu mekânın işletmecileri olarak İstanbullu çiftlerimizin hayatlarının en önemli gününü tam da hayal ettikleri gibi geçirebilmeleri için onlara destek oluyoruz. İşini seven ve mesleğini profesyonelce icra eden büyük bir ekip ile çalışarak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Davetleri düzenlediğimiz salonumuz tam 300 kişilik konuk sayısını rahatlıkla ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. Burada alandan en iyi şekilde yaralanabilmek ve konuklarımızın konforunu sağlayabilmek için 6’şar kişilik dikdörtgen masalar ile oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Beyaz tiffany sandalyeler ve farklı renkteki bağlamaları ile de salonun süslemelerini tamamlıyoruz. Sadelikten yana olduğumuz için mekânın ferah atmosferini değiştirecek gösterişli eşya ve süslemelerden kaçınıyoruz.

Düğünlerimizi çiftlerimizin bütçesine göre yemekli, yemeksiz veya kokteyl usulünde ikramlar ile düzenleyebiliyoruz. Yetenekli orkestramız ve geniş dans pistimiz sayesinde tüm konuklarımızı olması gerektiği gibi eğlendiriyoruz.

Elbette ki salonumuzda düğünler haricinde başka tarzda çok sayıda toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz ve bunların başında ise söz nişan merasimleri ve kına geceleri geliyor. Doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, mevlitler ve toplu yemek davetleri İse aynı özenle düzenlediğimiz diğer organizasyon türleri olarak sıralanabilir. Her biri için o organizasyona özel gereken her şeyi layığı ile yerine getiriyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Tuğra Davet Salonu fiyatları ve diğer hizmet detaylarını öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Havaalanı Mahallesi, Taşocağı Caddesi, No:85 Esenler/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tuğra Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.