Taşçı Plaza Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Taşçı Plaza Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Taşçı Plaza Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az

Taşçı Plaza Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Taşçı Plaza Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Taşçı Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Taşçı Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Taşçı Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Taşçı Plaza Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Taşçı Plaza Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Taşçı Plaza Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Taşçı Plaza Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, nişan, sünnet düğünü, kına ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Taşçı Plaza Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’un en şık ve verdiği hizmet kalitesine oranla da gayet uygun fiyatlı düğün salonunda dünyaevine girmek isterseniz şu an doğru yerdesiniz ve arayışınız nihayete erdi. Taşçı Plaza Düğün Salonu olarak uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe işletmecilik yapıyor ve yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerimizi yansıttığımız prensiplerimiz ile çalışıyoruz. Evlilik sürecine dair yaşanan her detayı ve tüm aşamaları çok iyi biliyor ve yaratabileceği stresi anlıyoruz. Bizimle iletişime geçen çiftlere verdiğimiz güvenle onları rahatlatıyor ve bu büyük günü eksiksiz atlatabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Birbirinden değerli işini severek yapan profesyonellerden oluşan bir ekip kurduk ve misafirlerimizi istek ve talepleri ne olursa olsun hızla karşılayarak memnun ediyoruz. Bizi tercih etmeyi düşünen çiftlerimiz ile tanıştığımız andan itibaren onlara maddi manevi pek çok konuda destek oluyoruz.

Düğünleri düzenlediğimiz salonumuz daha önce de değindiğimiz gibi oldukça şık bir davet alanı. Burada oturma düzenimizi 10’ar kişilik yuvarlak masalar ile oluşturuyor ve alanı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Belirli bir konseptte düzenleyip tasarladığımız salonumuzun tüm detayları birbiri ile tam bir uyum gösteriyor. Sarı renk masa örtüsü ve sandalye bağlamaları, gösterişli şamdanları ve ışıklandırması ile burada kendinizi sarayda hissetmeniz işten bile değil.

Düğünler haricinde bu güzel salonda tabii ki diğer organizasyon türlerini de yine layığı ile düzenliyoruz. En çok aldığımız etkinlik taleplerini ise nişan merasimleri, kına geceleri, sünnetler, toplu yemekler, kurumsal etkinlikler ve çeşitli kutlamalar olarak sıralayabiliriz.

Bu organizasyonları müşterilerimizin isteğine ve bütçesine göre yemekli veya yemeksiz olarak düzenleyebiliyoruz. Ayrıca yetenekli orkestramız ve geniş repertuvarları ile konuklarımızı eğlendirmeyi de iyi biliyoruz. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli, Taşçı Plaza Düğün Salonu Esenyurt’ta sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bağlar Çeşme Mahallesi,19 Mayıs Bulvarı, 1168 Sokak, No:1 ESENYURT/ İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Taşçı Plaza Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.