Tanrıverdi Düğün Salonu*

Tanrıverdi Düğün Salonu
Zengin programı uzman kadrosuyla Her türlü Yemekli- yemeksiz düğün-nişan-sünnet özel geceleriniz ve toplantılarınız için hizmetinizdeyiz.
Salonumuz klima-havalandırma ve jeneratör tertibatı mevcut olup En son ses ve ışık sistemiyle donatılmıştır
Üç adet sinevizyonuyla görsel bir şölen…
Gelemeyen davetlilerimiz için internet üzerinden beş kameradan canlı izleme imkan ile sizlere eğlenceli bir ortam sunmaktayız

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
BU Burak Düğün Tarihi: 13/09/2015

1.000 kişilik kalabalık bir organizasyon gerçekleştirdik. Ulaşım konusunda bize biraz uzaktı ama biz otobüs kaldırıdığımız için bir sorun yaşamadık. İkramlı bir şekilde gerçekleştirdik ve hizmetinden de memnun kaldık. Görsellik olarak mekanın dışarıda da bahçe gibi bir yeri bulunuyordu masaları vs. o alanda kullandık ve bu çok iyi oldu çünkü çok kalabalıktık. Fotoğrafçısı vs her şeyiyle bizi memnun etti. Olumsuz bir durum yaşamadık.

D&B Damla & barış Düğün Tarihi: 05/09/2015

konforlu havadar ve hizmeti kusursuzdu. 650 Kişilik ikramlı bir düğün oldu. İkramların tadına baktım taze ve güzeldi. Bu konuda özel olarak çalışıyorlar. mekan sezonluk renk seçimi belirliyor. İki farklı seçim vardı. Bizim düğünümüzde yeşil tonları oldu. Görsellik açısından memnun kaldık mekandan. ulaşım olarak yakın olduğu için tercih ettik. Konuklarımız çok rahat mekanı bulabilirdi. garsonların konuklara karşı ilgisi iyiydi. Dönüşler bu yönde güzeldi.

Oğuz Düğün Tarihi: 21/08/2015

300 davetlimiz vardı. İkramlarımızın tadına bakabilme şansım olmasa da görsel olarak çok güzel görünüyordu. Kolonun etkisiyle pistte küçülme olsa da dizayn olarak güzel olduğunu belirtebilirim. Müzik sistemi ışıklandırma iyiydi. Yetkililer gayet ilgiliydi. Hatta gelin odasında düğün programlaması konusunda yönlendirmeler yaptılar. Gelen konuklarımız parketme konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmamaları da bizi mutlu etti. Eğlenceli ve güzel bir akşam geçirdik.

FI FIRAT Düğün Tarihi: 08/08/2015

800 kişilik mekan bız 200 kısılık ıkramlı gerceklestırdık . ıkramları ve garsonların ılgılerı bızı memnun ettı mekan gorsel olarak şık bır mekan müziklerı ve pıst alanıda bıze yeterlı geldı. buyuk ve genış bır mekan yenı olmasıda gorsel olarak çok ıyı ulasım acısındanda rahattı.

TU Tuğçe Düğün Tarihi: 08/08/2015

mekanda 300 350 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik.biz mekana gitmeden havalandırma sağlanmıştı ve içerisi uygun soğukluktaydı.fiyatı çok uygun bir mekan .mekanın içi yeni restore edilmiş çok şık ferah temiz bir ortam vardı.masa düzeni süslemeleri bizim tercihimize göre yapıldı en ufak detay soruldu masa örtüsü rengine kadar bizim isteklerimiz oldu.kokteyllerin sunum hızı ve lezzeti ile ilgili konuklarımdan hiçbir olumsuz yorum almadım.fotoğrafçıyı ve orkestrayı mekan ayarlıyor ve oldukça iyiydidler.Mekanı kesinlikle tavsiye ediyorum cadde üzerinde temiz ve uygun bir mekan.

İS isik Düğün Tarihi: 03/08/2015

Hizmet olarak çok ilgili olduklarını düşündüğüm için tercih ettiğim bir mekandı. Kapalı bir mekanda oldu düğünüm. Buna istinaden salon kolonsuz pist geniş ve masa ve sandalye yerleştirmeleri düzen içerisindeydi ve çok temizdi mekan. İkramlı organizasyonumda ikramlar güzeldi.

ÖY ÖYKÜ Düğün Tarihi: 25/07/2015

Ulaşım konusunda çok merkezi bir yerde bulunuyor mekan. Hizmet bakımından değerlendirirsek ise garsonları ilgili, güleryüzlü herhangi bir şikayet almadık konuklaırmızdan güzel ağırladılar bizi. Bunun dışında görsellik olarakta güzel bir mekan. Biz memnun kaldık.

SE sevinç Düğün Tarihi: 07/06/2015

Mekanın çalışanalrından personellerinden servisten herşeyden memnun kaldım hizmet çok güzeldi.Mekanın kişi sayısı orkestrası fotoğrafçısı herşeyi harikaydı çok güzeldi orkestra çok eğlenceli bir ortam yaratmıştı çok eğlenmiştik ve fotoğrafçıda mekana aitt ve ondan da memnun kaldım.Mekanı anneme yakın olduğu için ve tarihinin uygun olduğu için tercih etmiştim ve mekan zaten kartal sahiline yakın otopark mevcuttu ve mekanın etrafında sokak olduğu için özel araçlarının park edilmesi için uygun bir mekandı zaten düğün salonunun yanında da bir otpark mekanı mevcuttu ulaşımdan ve parktan bir sorun yaşanılmayacak mekan.Mekanda balkon gibi bir yer vardı işte misafirlerimin çıkıp sigara içeceği.

firdes Düğün Tarihi: 04/01/2014

Biz farklı bir mekan daha gezmiştik ama buranın masalar arası geniş olması hoşumuza gitti ve o yüzden burayı tercih ettik bir de biraz aceleye gelmişti. 200 - 300 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Düğünümüzde herhangi bir problem yaşanmadı. Sadece biraz tavanı basıktı o biraz sıkıcı oldu ama hizmet konusunda herhangi bir problem yaşamadık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Tanrıverdi Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tanrıverdi Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap