Sultangazi Tuna Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Sultangazi, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Sultangazi Tuna Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sultangazi Tuna Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Sultangazi Tuna Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sultangazi Tuna Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sultangazi Tuna Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Sultangazi Tuna Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Sultangazi Tuna Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sultangazi Tuna Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sultangazi Tuna Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sultangazi Tuna Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sultangazi Tuna Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Sultangazi Tuna Düğün Salonu Hakkında

Çok uzun yıllardır İstanbullu çiftlerimizin hayatlarını birleştirmek yolunda attıkları en güzel adımların şahitliğini yapıyor ve dünyaevine girme süreçlerinde onlarla birlikte oluyoruz. İşini severek yapan ve aynı zamanda profesyonellikle mesleğine yaklaşan bir ekip olarak yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimleri güncen güne artırıyoruz. Bu sayede müstakbel gelin ve damatlarımıza en iyi şekilde yardımcı oluyor, onları anlıyor ve beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyoruz.

Mekânımız Tuna Düğün Salonu Sultangazi’de bulunuyor ve merkezi konumu sayesinde kolay ulaşıldığı için çokça tercih ediliyor. Siz de kendinizi tecrübeli ellere emanet etmek istiyorsanız gelin düğününüzü birlikte organize edelim.

Eğer kalabalık bir aileniz ve geniş bir arkadaş çevreniz varsa da hiç endişe etmeyin, ferah ve geniş salonumuzda hepinize yetecek kadar yer var. Yüksek tavanı ve aydınlık atmosferi ile kendinizi burada çok rahat hissedeceksiniz. Üstelik salonumuzun süslemesi be giydirmeleri de rahat olduğu kadar şık da görünen bir davete sahip olmanızı sağlayacaktır. Burada oturma düzenlerimizi yuvarlak ve dikdörtgen masalar ile oluşturuyor, çiftimizin beğendiği renkte bağlamalar ve şamdanlar ile dekorasyonumuzu tamamlıyoruz.

Geniş pistimiz ve eğlendirmeyi iyi bilen yetenekli müzisyen arkadaşlarımız sayesinde sizi gece boyu dans edeceğiniz bir düğüne davet ediyor ve her şeyi bize bırakıp arkanıza yaslanacağınızın teminatını veriyoruz.

Tuna Düğün Salonu nerede diye soracak olursanız hemen kısaca bahsedelim, zaten Sultangazi’yi biliyorsanız çok rahat bulacaksınızdır. Çanakkale Şehitleri Caddesi üzerinde, Cebeci Mahallesi’ndeyiz. Bizi ziyaret etmek isteyen çiftlerimize kapılarımız her zaman açıktır, gelip salonumuzu canlı canlı görebilirsiniz. Hizmet detaylarımız veya fiyatlarımız hakkında görüşmek veya ziyaret etmek için randevu almak isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın sağ tarafında görebileceğiniz formu eksiksiz olarak doldurup alttaki tuşa basarak bize ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çanakkale Şehitleri Caddesi, 2453 Sokak, No:10 Cebeci Mah, Sultangazi / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.