2000 Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Sultanbeyli, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

2000 Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

2000 Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

2000 Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

2000 Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

2000 Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

2000 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. 2000 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


2000 Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

2000 Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


2000 Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sultanbeyli 2000 Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

2000 Düğün Salonu Hakkında

Bütçenizi aşmayacak ama hayallerinizi de sınırlandırmayacak bir salonda dünyaevine girmek isterseniz doğru yerdesiniz. Hiçbir çaba ve masraftan kaçınmadan inşa ettiğimiz mekânımız 2000 Düğün Salonu Sultanbeyli’de sizi bekliyor.

Salonumuz yaklaşık 400 ila 500 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip; bu sayede geniş aileler ve arkadaş çevrelerine sahip çiftlerimize iyi bir alternatif olabiliyoruz. En mutlu günlerinde tüm sevdiklerini yanlarında görmek isteyen çiftlerimize duyurulur. Üstelik genişliği kadar salonumuzun dekorasyonu ve şıklığı da oldukça tatmin edici. Burada 6’şar kişilik yuvarlak masalar ve altın sarısı napolyon sandalyeler ile oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Geniş pistimiz ve deneyimli müzisyenlerimiz sayesinde tüm misafirlerimizi dansa davet ediyoruz.

Salonumuzda çiftlerimizin bütçeleri dâhilinde arzularına göre yemekli, yemeksiz ve kokteyl usulü düğünler yapabiliyoruz. Düğünlerini yemekli olarak düzenlemek isteyen gelin ve damatlarımıza usta aşçılarımızın hazırladığı birbirinden lezzetli menülerimizi itina ile sunuyoruz. Beyaz veya kırmızı et ana yemek seçenekli menülerimizden damak zevkinize uyanını tercih edebilir, farklı bir isteğiniz varsa bize iletebilirsiniz.

Düğünler haricinde nişan törenleri ve kına geceleri başta olmak üzere diğer organizasyon türlerine de ev sahipliği yapabiliyoruz. Bunlarla aynı özen ve titizliği göstererek; sünnetler, mezuniyet baloları, yemek davetleri ve bayii toplantılarını da düzenliyoruz.

2000 düğün salonu nerede ve nasıl ulaşabilirim gibi sorularınızın olduğunu da biliyoruz. Hiç endişe etmeyin, salonumuz merkezi konumlu ve hem toplu taşıma hem de kişisel araçlar ile çok rahatlıkla ulaşılabilecek bir lokasyona sahip. Sultanbeyli ilçemizin Turgut Reis Mahallesi, Fatih Bulvarı’nda bulunan salonumuza rahatlıkla gelebilirsiniz. Bize ulaşarak fiyat veya hizmet detaylarımız hakkında merak ettiklerinizi sormak isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Sağda bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak ücretsiz olarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Turgut Reis Mahallesi, Fatih Bulvarı, No:255 Sultanbeyli/Istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.