Sultan 2 Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sultan 2 Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Sultan 2 Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Sultan 2 Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sultan 2 Düğün Sarayı Sık Sorulan Sorular

Sultan 2 Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Sultan 2 Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Sultan 2 Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sultan 2 Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sultan 2 Düğün Sarayı 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sultan 2 Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sultan 2 Düğün Sarayı düğün dışında sünnet düğünü, açılışlar, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Sultan 2 Düğün Sarayı Hakkında

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde bulunan Sultan 2 Düğün Salonu ile unutulmaz bir geceye hazır mısınız? Uygun fiyatlarla düğün gerçekleştirme şansına sahip olacağınız salonumuz hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Açıldığımız ilk günden beri aynı heves ve istekle faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Sektöre giriş amacımızı hiçbir zaman unutmadık; en mutlu günlerinde bizi tercih eden çiftlerimizin hiçbir eksiklik yaşamadan evlilik yoluna girmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken kaliteli hizmetimizden, güler yüzümüzden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Kendimizi devamlı geliştiriyor ve kullandığımız ekipmanları yeniliyoruz. Kısacası çağın gerekliliklerine ayak uyduruyor ve tam da hayal ettiğiniz bir düğünü sizlere vadediyoruz. İstanbul’da düğün salonları arasında bir yere gelmek için bu hizmetlerimizi devamlı geliştirdiğimizden emin olabilirsiniz.

400 kişilik kokteyl, 300 kişilik yemekli kapasiteye sahip salonumuz sıcak ve tatlı bir ortam sağlamayı hedefledik. Bunu kullandığımız aksesuar ve tercih ettiğimiz renkler ile oluşturduk. Daha geniş bir alana sahip olmanız için yuvarlak masalar kullanıyoruz. Bu masaların belirlediğiniz konsepte göre süslenmesini de profesyonel bir ekip ile sağlıyoruz. Yüksek tavanımız sayesinde ferah bir salonda keyifli dakikalar geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Yemekli bir organizasyon mu istiyorsunuz? Profesyonel mutfağımız ile sizlere hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. Menülerimiz ile ilgili önceden konuşabiliyor, isteklerinize göre menülerimizi düzenleyebiliyor ve düğününüz öncesi menü tadımı imkânı sağlayabiliyoruz. Düğün dışında kına gecesi, nikâh, sünnet düğünü, mezuniyet yemeği gibi özel günlerinizde de yanınızda oluyoruz. Kurumsal etkinlikleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz.

Sultan 2 Düğün Salonu, İstanbul’un Sultangazi ilçesinde faaliyet gösteriyor. Salonumuza birçok toplu taşıma aracını kullanabildiğiniz gibi özel araçlarınızla da rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Park konusunda da bir problem yaşamayacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    75. Yıl Mah. Cumhuriyet Cad. No:42

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sultan 2 Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.