Düğün Salonları İstanbul

Soylu Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Soylu Düğün Salonu

Soylu Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır çiftlerine sunduğu hizmet ile sevginizi kazanan Soylu Düğün Salonu Çeliktepe İstanbul’da faaliyet gösteriyor.

Salonumuzda düzenlediğimiz her organizasyonunuz için özel bir konsept tasarlıyoruz. Üstelik kına gecesi, düğün, nişan, nikah veya söz davetlerinizin yanı sıra iş yemekleri, davet ve resepsiyonlarınızı da gerçekleştiriyoruz.

Soylu Düğün Salonu oturma düzeninde 600 kişilik davetleriniz için uygun olacak salonumuz şık tasarımı ile beğeninizi kazanıyor. Masa ve sandalye giydirmeleri ile beyaz üzerine renkli tercih edilen temiz bir görünüm de sağlıyoruz. Çiftlerimizi yalnız bırakmayan konuklarına da yüksek hizmet kalitesinde özel sunumlar gerçekleştiriyoruz. Şık tasarlanmış bir gece için süslemeler ve aksesuarlar da ekliyoruz masalarınıza. Çiftimizin konforunu da unutmuyoruz tabii ki! Bu yüzden düğün masası ve gelin yolunuz da dekore ediyoruz.

Çiftimizin talepleri doğrultusunda şekillendirdiğimiz gecenizde ikram ve içecek menülerinizi de öncesinde beğeninize sunarak içinize sinen tercihler ile bir gece tasarlıyoruz. Çiftimizin düğün pastasını da volkan ve konseti showları ile gerçekleştiriyoruz.

Karar vermekte zorlanan veya konsept fikirlerinde kararsızlıklar yaşayan çiftlerimize ise salonumuzu görmeden karar vermemelerini tavsiye ediyoruz! Arzu eden çiftlerimize kısa bir salon tanıtımının ardından detaylı planlama için organizasyon sorumlumuz ile çalışmalar yürütecekleri zaman dilimini düzenliyoruz. Sonrasında çiftlerimizi zor duruma sokmamak için öncesinden bir bütçe planlaması da yaparak kötü sürprizlerden kaçınıyoruz. Böylelikle çiftimizin aklında hiçbir soru işareti kalmadan net bir fikir ile stresten uzak huzurlu bir gece geçirme şansı oluyor.

Hatta organizasyondan bir hafta önce çiftlerimizi prova amacıyla salonumuza davet ederek, tören ile ilgili son düzenlemeleri de kontrol etme fırsatı sağlıyoruz.

Siz de Soylu Düğün Salonunda özel gecelerinizi gerçekleştirmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz de böylece geceniz için planlamalara başlayabiliriz….

Soylu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Soylu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Soylu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Soylu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır. Soylu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.

Soylu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Soylu Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Soylu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Soylu Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar ve kına hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.