Şimşir Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şimşir Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Şimşir Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Şimşir Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şimşir Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şimşir Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şimşir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Şimşir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şimşir Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şimşir Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şimşir Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şimşir Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, sünnet düğünü, kına, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, baby shower, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Şimşir Düğün Salonu Hakkında


Senelerdir özel davetlerinize ev sahipliği yapan Şimşir Düğün Salonu Kartal’da bulunuyor. 600 konuk kapasiteli salonumuzda; düğünden nişana, kınadan sünnet düğününe kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik.


Konuklarımız bize geliyor, hayal ettikleri daveti anlatıyor ve biz de en güzel şekilde gerçek kılıyoruz bu hayalleri! Hem de kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Bizim referansımız konuklarımız. Onların mutlu günlerine ortak olmanın sevinciyle gün geçtikçe çoğalarak büyüyen bir aile oluyoruz. Hem duygusal hem de fiziksel anlamda gerçekleşen bu büyüme gerçekleşirken unutmadığımız noktalar da var tabii. Bunların başında hizmet kalitemizden ödün vermemek geliyor. Tüm misafirlerimize yüzlü bir şekilde yaklaşıyoruz, taleplerini dinleyerek istediklerini gerçek kılmak için çalışıyoruz, hijyen kurallarına uygun olmayı başat amaçlarımızdan sayıyoruz.


Büyürken unutmadığımız bir başka şey ise sürekli gelişmek. E bu da dolayısıyla değişimi getiriyor. Gerek çiftlerin talepleri gerek de trendler doğrultusunda salonumuzu ve hizmet bandımızı sürekli olarak geliştiriyoruz. Sektörü yakından takip ediyor çiftlerimizi anlama odaklı bir politika izliyoruz.


Bu noktada kısa dönemde büyük bir yenilenmeye gittik. İlk başta salonumuzun girişinde başladık. Şimşir Düğün Salonuna geldiğinizde kendinizi özel hissedeceğiniz modern bir giriş hazırladık. Ardından salonumuzda duvarların renginden aydınlatmalarımıza, masalarımızdan sandalyelerimize kadar değişiklikler yaptık. En nihayetinde modern ve ferah bir salon ortaya çıkardık.


Yüksek tavanlı ve oldukça geniş olan salonumuzda en çok dikkat ettiğimiz nokta ise pist alanını geniş tutmak oldu.


Daha çok düğün organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Eğlencenin ön planda olduğu düğünlerde; konuklarımıza gönüllerince eğlenebilmeleri için geniş bir alan bıraktık. Bu alanı gerek ışık gerek de ses ekipmanlarıyla güçlendirdik. Salonumuzun her yerinde bulunan ışık ve ses ekipmanlarına burada ağırlık verdik.


Eğlencenin 1 numaralı tahsis edicisi olan orkestrada ise alanında profesyonel 1 ekip tercih ettik.


Gülerek, eğlenerek, zaman zaman duygusal dakikalar yaşayarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Siz de düğününüz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Şimşir Düğün Salonu İstanbul’un fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karlıktepe Mah. Fahri Korutürk Cad. No:35 KARTAL/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şimşir Düğün Salonu Yol Haritası

Şimşir Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ömer

Düğün Tarihi: 23.08.2015


Oğlumun nişanını burada yaptık. Herşey istediğimiz gibiydi ve çok güzeldi.
Müzik sistemi orkestra dizayn çok güzeldi. Ayrıca Yetkili ve çalışanların ilgisinden de çok memnun kaldık. Buraya ulaşım çok kolay. Rahatlıkla bulabileceğiniz bir yer.

Meltem

Düğün Tarihi: 14.06.2015


Ben mekanı çok beğendim hem görsel açıdan hem de hizmetlerinden ve ikramlarından memnun kaldım. Ulaşım olarak da merkezi bir yerde olduğu için herkes çok kolay ulaştı. Değerlendirmek isteyen çiftlere tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.