Seçkin Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Seçkin Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Seçkin Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Seçkin Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Seçkin Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Seçkin Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Seçkin Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Seçkin Düğün Salonu Hakkında

İstanbul Gaziosmanpaşa düğün salonları arasında yer alıyor, uzun süredir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Mekanımızın geniş salonunda düğünler başta olmak üzere tüm davetlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Yüksek hizmet kalitesiyle çiftlerimizi buluşturmayı önceliklendirmemiz, işletmemizi mükemmel tercih haline getiriyor. Bünyemizde var olan tüm imkanları hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeye adayarak tüm beklentilerinizi karşılıyor, hatta daha fazlasını sunuyoruz.

Davet Alanları

Salonumuzun balkonunu da davet alanı olarak kullanıyor, böylelikle çok katılımlı düğünlerde yapılacak en doğru mekan seçimi haline geliyoruz. Seçkin Düğün Salonu, kapalı alanda ortalama 500 ila 750 kişilik bir konuk kapasitesiyle hizmet veriyor. Yüksek tavan gibi faydalı mimari özellikleri ve konforlu biçimde ayarlanan oturma düzeniyle öne çıkan salonumuzun ferah ve aydınlık ortamı tüm misafirlerinizi memnun edecek.

Dekorasyon

Dikkat çekici ve iç açan bir dekorasyonu bulunan Seçkin Düğün Salonu Gaziosmanpaşa’da ağırlıklı olarak gold renk göze çarpıyor. Duvarlardaki gold aynalar, çok kollu gold avizeler ve zarafet dolu masa aksesuarları da bu durumu kanıtlar nitelikte. Beyaz napolyon sandalyelerimize eşlik etmesi için beyaz örtülü yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Masalarımız gold abajur şamdanlarla, sandalyelerimiz ise siyah tüllerle süsleniyor. Çiftlerimiz için hazırlanan köşede kapitone sandalyeler ve nikah masası bulunuyor. Bu köşenin üst kısmı renkli, sarkıtmalı çiçeklerle çevreleniyor.

Hizmetler

Düğününüzün bitimine kadar sizinle yakından ilgilenerek tüm isteklerinizi yerine getirmeye özen gösteren organizasyon sorumlularımız, salon tasarımı için de en iyi öneri sizinle paylaşıyor. Yemekli davetler için usta aşçılarımız tüm hünerlerini ortaya koyarak zengin ve enfes menüler oluşturuyor. Bu menüleri tatma, menü üzerinde ekleme ve değişiklik yapma imkanını da tanıyoruz. Servis elemanlarımız yemeklerinizi hızlıca masalarınıza ulaştırıyor. Son teknoloji ekipmanlardan seçilerek salonumuza kurulan ışık ve ses sistemleri kullanıyoruz.

Kalitesiyle sizi tatmin etmeyi başaracak bir düğün mekanı olduğumuza inancımız tam. Güler yüzlü ekibimizle çalışmaktan keyif alacağınıza da şüphemiz yok. Düğün sürecinde çiftlerimizi rahat ettirebilmek için her yola başvuruyor, hizmetlerimize farklı içerikler katmaya odaklanıyoruz. Seçkin Düğün Salonu fiyatları ve hizmet paketlerine yönelik ayrıntılı bilgi edinmek isteyen çiftlerimiz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize hızlıca ulaşabilir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cebeci Cad. Yeni Mah. 540/1 Sok. No:8 Küçükköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Seçkin Düğün Salonu Yol Haritası

Seçkin Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sercan

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Mekanda 200 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik, sunumları ve hizmetleri çok iyiydi, semtimin mekanı olması tercih etmem içinde bir seçenekti, öncesinde bilgim olmasından dolayı. Mekanın müzikleri ve pist alanıda gayet yeterli derecede bizleri memnun ettiler. Ulaşım olarakta kesinlikle merkez... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.