Saray Grand Düğün Davet Salonu

E-posta Gönder

  • Sultangazi, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Saray Grand Düğün Davet Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Saray Grand Düğün Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1500 TL'den fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1500 TL'den fazla

Saray Grand Düğün Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Saray Grand Düğün Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saray Grand Düğün Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Saray Grand Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1500 TL'den fazla, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Saray Grand Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1500 TL'den fazla, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Saray Grand Düğün Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Saray Grand Düğün Davet Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Saray Grand Düğün Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saray Grand Düğün Davet Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, kına, nişan, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Saray Grand Düğün Davet Salonu Hakkında

Hayatınızın en özel ve anlamlı günlerinden biri olan düğününüz için hala istediğiniz gibi bir mekân bulamadıysanız sizi Sultangazi’de hizmet verdiğimiz Saray Grand Düğün Davet Salonu’na bekliyoruz.

İstanbul’un beğenilen ve oldukça fazla tercih edilen yerlerinden olan düğün salonumuzu siz de düğün, kına gecesi, nişan, söz ve sünnet davetlerinizi yapmak için hizmet alabilirsiniz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar öğreniyoruz. Bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek eğlenceli bir düğün akışı planlıyoruz.

Peki biz nasıl bir düğün salonuna sahibiz?

Geniş ve ferah bir alanda hizmet verdiğimizi öncelikle belirtmek isteriz. Siyah ve beyaz karelerden oluşan zeminimiz üzerinde şık masalar konumlandırarak konuklarınız için konforlu bir hizmet sunuyoruz. Beyaz kumaşlarla giydirdiğimiz masa ve sandalyelerimizle şık bir görünüm elde ediyoruz. İsteğinize bağlı olarak pembe, altın sarısı gibi farklı renk ve kumaşlarla size yardımcı oluyoruz. Nikâh masası ve eğlenceniz birbirinden güzel parçalarla eşlik edecek olan orkestramızı dans pistinin olduğu alanda bir platform üzerinde ağırlıyoruz. Beyaz tüller ve çiçek aranjmanlarıyla süslediğimiz nikâh masasında hayatınızın en anlamlı “Evet!” yanıtını şık bir atmosferde verebilirsiniz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramızın geniş bir müzik arşivi bulunuyor. İsteğinize bağlı şarkıları da çaldığımız düğün sürecinizde sevdiklerinizle bol bol dans ettiğiniz eğlenceli saatler yaşamanızı sağlıyoruz. Yemekli ve yemeksiz davet alternatiflerimizle her bütçeye uygun seçenekleri sizin için hazırlıyoruz. Sahne, ses ve ışık düzenlemelerimizle de sorun yaşamayacağınız keyifli bir düğünde sevdiklerinizden gelen tebrikleri mutlulukla kabul edebilirsiniz.

Siz de Saray Grand Düğün Salonu Sultangazi’nin sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Uğur Mumcu Mahallesi K caddesi, 2298. Sk. No 2, 34265 Sultangazi

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.