Salon Şato

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Şato
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Salon Şato Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Salon Şato Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Şato Sıkça Sorulan Sorular

Salon Şato düğün fiyatları ne kadar?

Salon Şato düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Şato düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Şato kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Şato 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Şato düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Şato düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar, baby shower, parti, kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Salon Şato Hakkında

Geniş bir salonla rahat bir şekilde hayal ettiğiniz düğün organizasyonunu gerçekleştirmek istemez miydiniz? Şıklığın, farklı giydirme seçeneklerinin yer aldığı modern bir düğün için Salon Şato kadar yakınız.

Özellikle Pendik’te bir düğün salonu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Dikdörtgen ya da yuvarlak masa seçenekleri sunuyoruz. Keza giydirme renkleri de buna dahil. O gün sizin gününüz olacak. Bu yüzden her şeyin istediğiniz gibi olması önceliğimiz. İleride geriye dönüp düğün anılarına ulaşmak zihninizi kurcalarken iyi hislerle hatırlamanızı istiyoruz.

Profesyonel ekibimiz son derece güler yüzlü. Her biri konusunda oldukça uzman. Bu yüzden servis, ilgi gibi konularda asla sıkıntı çekmiyorsunuz. Rahat bir şekilde bizimle konuşabiliyorsun. Hatta düğün esnasında son dakika değişiklikleri de yapmak istiyorsanız her zaman yardımcı oluyoruz. Çünkü oldukça esnek ve özgür bir düşünce yapısına sahibiz.

Pendik düğün davet salonları arasında Salon Şato adının kalitesini göstermek için yıllardır çalışıyoruz. Neyse ki amacıma her gün yaklaştık. Sizlerle büyüdük, geliştik. Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi dikkate alarak bu günlere geldik. Bu yüzden her anımızda emeğiniz oldukça büyük. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Arayışta olan sizi de bu mutluluğumuza dahil etmek istiyoruz. Heyecanınızı paylaşmak, eşinize ilk “Evet” dediğiniz ana tanık olmak istiyoruz. Bu yüzden her yeni hikâyede neşeleniyoruz.

İstanbul Pendik’te düğün salonları arasında bir araştırma içindesiniz. Hakkında yazımızın sonuna kadar geldiniz. Demek ki ilginizi çekebildik. O zaman yapmanız gereken, belli! Yandaki formu eksiksiz doldurmak! Telefon ya da mesajla size geri dönüş sağlıyoruz. Sonrasında hemen bir randevu oluşturuyoruz ki kahvemizi içmeye salonumuza gelin. Hem görün hem de hizmet detayımız hakkında bilgi ediniz. Belki farklı sorularınıza cevap da arıyorsanız. Uygun bir bütçeyle hayalinizi yaşamak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şeyhli Mahallesi. Ankara cad. No: 330 Kat: 2 Garanti Bankası Üstü Pendik/İSTANBUL

 • Nasıl gelinir?

  Garanti Bankası Üstü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Şato Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.