Salon Özyiğit

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Özyiğit
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Salon Özyiğit Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az

Salon Özyiğit Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Özyiğit Sıkça Sorulan Sorular

Salon Özyiğit düğün fiyatları ne kadar?

Salon Özyiğit düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 TL'den Az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Salon Özyiğit düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Özyiğit kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Özyiğit 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Özyiğit düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Özyiğit düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Salon Özyiğit Hakkında

Düğün törenleri; birbirini seven iki insanın aşkına şahitlik ettiğimiz en özel günlerden bir tanesidir! İstanbul’daysanız ve Sancaktepe düğün salonları arasında seçim yapacaksanız size önerimiz; fırsatlarla dolu Salon Özyiğit!

2014 yılından beri düğün, kına, nişan ve daha birçok kutlamaya ev sahipliği yapıyoruz. 750 misafirinizle beraber sevgi dolu bir gece geçirebiliyorsunuz. Mekânımıza adım attığınız anda uzun bir koridor sizi bekliyor. Bu koridorun sonunda anı defteri köşemiz yer alıyor. Davetlileriniz bu deftere iyi dileklerini yazıyor, gece hakkındaki görüşlerini paylaşıyorlar.

Ana defterine duygu ve düşüncelerini paylaşan misafirler kırmızı halıdan ilerliyor. Kırmızı halının etrafına altın sarısı şamdanlar ve çiçek aranjmanları yerleştiriyoruz. Karşılama personellerimiz davetlilerinizi içeriye buyur ediyorlar ve gelin takının altında, gelen misafirlerinize hatıra kalması için fotoğraf ekimiz bu anı karelere dönüştürüyor. Davetliler dikdörtgen masalarımızın etrafına konumlanan beyaz sandalyelerde rahat bir zaman geçiriyorlar. Arzu ederseniz uzun davet masalarımızda da misafirlerinizi ağırlayabiliriz.

Yemekli ve yemeksiz olarak hizmet verebiliyoruz. Davetlilerinize düğün yemeği vermek isterseniz özel bir liste yapabiliriz. Yemek seçimini tamamen size bırakıyoruz. Ana yemek, ara sıcak, meyve ve başlangıç tabağından oluşan davet menünüz için istediğiniz lezzeti davetlilerinize ulaştırabilirsiniz. Altın sarısı servis tabakları ile masalarda yer alan lezzetler mekânın konseptiyle oldukça uyumlu.

Geniş pistimizin yan tarafında platformlu bir sahne yer alıyor. Müzisyenlerimiz bu platformda şarkılarını seslendiriyor. Davetlilerinize eğlenceli saatler yaşatıyoruz. Tüm misafirlerinizi oyun havaları eşliğinde pistte görmek istiyoruz. Sahne ve pistte özel ışıklandırma sistemleri bulunuyor. Bu aydınlatmalar sayesinde fotoğraflar daha kaliteli şekilde elinize ulaşıyor. Bir fotoğrafın kalitesi ortamın ışığı ile doğru orantılıdır. En güzel fotoğraflar Sancaktepe Salon Özyiğit’i tercih ettiğiniz taktirde sizin!

Eğer siz de mekanımızda davetinizi organize etmek isterseniz ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilir, organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da evlenecek olan çiftler oldukça şanslı!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mah. Atatürk Cad. Egemen Sok. No:11 Kat:4 Sancaktepe/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Özyiğit Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.