Salon Olimpiyat

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Olimpiyat
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Salon Olimpiyat Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Salon Olimpiyat Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Olimpiyat Sıkça Sorulan Sorular

Salon Olimpiyat düğün fiyatları ne kadar?

Salon Olimpiyat düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Olimpiyat düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Olimpiyat kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Olimpiyat 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Olimpiyat düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Olimpiyat düğün dışında kına, baby shower, davet ve resepsiyon, nişan, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Salon Olimpiyat Hakkında

1990’dan beri İstanbul Başakşehir Düğün Salonları arasında Salon Olimpiyat adıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Profesyonellik çerçevesinde memnuniyeti hedefleyerek çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, iş toplantıları gibi organizasyonlara yemekli ya da yemeksiz olarak ev sahipliği yapıyoruz.

Düğün organizasyonunuzun eğlenceli ve keyifli geçmesini istiyorsunuz. Bunu sağlamak için yaklaşık 9 aylık bir süreç içerisinde hazırlık yapıyorsunuz. Ama bu noktada düğününüzü gerçekleştireceğiniz düğün salonunun profesyonelliği büyük bir etken. Bunun yanında tecrübesi ve tabi ki kalitesi… Salon Olimpiyat olarak bu istediğiniz etkileri sağlayacağımıza söz veriyoruz. Çünkü şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk ve nelerle karşılaştığımızı tahmin bile edemezsiniz. Organizasyon ekibimiz bu konuda oldukça tecrübeli ve hızlı çözümler yaratan bir yapıya sahip. Bu yüzden gözünüz kapalı güvenebilirsiniz!

Salonumuz iki katlı olmakla birlikte altın sarısı detaylar çokça kullanıldı. Balkondaki misafirleriniz kendini locada gibi hissediyor. Gelin damat masası ise havalı bir kuş kafesini andıran platformun altında yer alıyor. Beyaz ağırlıklı olmakla birlikte gelinliği anımsatıyor. Geniş pistimizde de doyasıya dans ediyorsunuz.

Yemekli bir düğün düşünüyorsanız çeşitli menü seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Hünerli aşçılarımız harika yemekler hazırlıyor ve tadı damağınızda kalıyor. Düğün sonrası da ne kadar lezzetli yemek yediğinizi düşünüyorsunuz. Bunun dışında ikram olarak da hizmet veriyoruz. Onlar da son derece lezzetli! Ayrıca dilerseniz öncesinde tadım da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Düğün öncesi sağladığımız görüşmeler sırasında organizasyonunuz hakkında bir program hazırlıyoruz. Bunun içerisinde dekorasyondan müziğe yemeklerden hizmet içeriğine kadar detaylar yer alıyor. Düğün gününüz geldiğinde ise bu programa göre hazırlık yapılıyor. Ayrıca o gün size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Son derece çözüm odaklı bir anlayışla düğün esnasında yardımcı oluyor.

Eğer Başakşehir düğün salonları fiyatlarının Salon Olimpiyat farkını merak ediyorsanız ve hizmet içeriğimizin ayrıntılı bilgisini almak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz olarak doldurmak! Üstelik tamamen ücretsiz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Altınşehir Mahallesi, Osmanlı Cd. No:34, 34494 Başakşehir/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Olimpiyat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.