Poyraz Balo Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Poyraz Balo Davet
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Poyraz Balo Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Poyraz Balo Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Poyraz Balo Davet Sıkça Sorulan Sorular

Poyraz Balo Davet düğün fiyatları ne kadar?

Poyraz Balo Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Poyraz Balo Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Poyraz Balo Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Poyraz Balo Davet 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Poyraz Balo Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Poyraz Balo Davet düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, baby shower, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Poyraz Balo Davet Hakkında

2000 yılından beri Salon Moryayla Güzelyalı’da hizmet veriyor. 700 kişilik oturma kapasitesine sahip salonumuzda, özel günleriniz için çalışıyoruz. Rüya gibi bir düğün organizasyonu yapmak artık zor değil.

Düğün davetlerinin ne kadar değerli ve önemli olduğunun farkındayız. Öyle olmasa zaten böyle bir sektör içinde yer almazdık. Bu hassasiyetle davranıyor, mutluluğunuz için çalışıyoruz. Salonumuzda her detayı düşündük. Rahatınız, eğlenceniz, mutluluğunuz için… Bu atıldığınız yeni macera da bizimle çalışmanızı çok istiyoruz. Çünkü her yeni hikâye, yeni bir heyecan yaratıyor. Kendimizi yenilenmiş hissediyor ve daha büyük bir şevkle organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

Her sene yenilenen, sektörün gelişmelerini yakından takip eden bir anlayışa sahibiz. Bu sayede tercih edilen bir salon haline geldik. Şu zamana kadar mutluluğuna şahitlik ettiğimiz çiftlerimiz sayesinde başarılara imza attık. İstanbul Pendik’te düğün salonu arayışında olanların karşına büyük bir tecrübe ve başarıyla çıkıyoruz. Hayallerinizdeki organizasyonu yaratmak için çalışıyoruz. Üstelik bunu profesyonel bir ekiple birlikte gerçekleştiriyoruz. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl seçenekleri ile davetinizi güzelleştiriyoruz.

Her rengi içinde barındıran ışık detaylarıyla süslenmiş gelin damat masası, salonun her yerine hâkim bir şekilde sahnenin hemen yanında yer alıyor. Geniş pist çeşitli ışık animasyonlarıyla renklendiriyor. Eğlenceniz esnasında görsel bir şov katıyoruz. Servisler ve süslemelerde altın sarısı detayları görüyorsunuz. Sahnenin dört bir yanına koyduğumuz büyük fenerler ise renkli ışıklar saçıyor. 700 kişinin aynı anda hizmet alabildiği bu tarz detaylara sahip salonumuzda, düğün organizasyonlarınız için üstün hizmet anlayışıyla çalışılıyor.

Eğer, Pendik de düğün salonları arayışındaysanız iyi bir alternatif olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Fotoğraflarımıza bir göz attınız. Hizmet içeriğimi inceleyip, yazımızı okudunuz. O zaman yapmanız gereken şey belli. Yandaki formu eksiksiz doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Güzelyalı Mah. Yavuz Selim Cad. Ener Sok. No:73 Güzelyalı/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Poyraz Balo Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.