Salon Lalezar

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Lalezar
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Salon Lalezar Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Salon Lalezar Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Lalezar Sıkça Sorulan Sorular

Salon Lalezar düğün fiyatları ne kadar?

Salon Lalezar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Lalezar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Lalezar kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Lalezar 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Lalezar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Lalezar düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Salon Lalezar Hakkında

İstanbul’da güzel bir düğün salonu arayışındaysanız sizlere güzel bir haberimiz var! Salon Lalezar Çekmeköy’de konuklarına kapılarını açıyor ve unutulmaz bir düğün vadediyor. Nasıl mı?

Öncelikle ferah bir salona giriş yapacağınızı belirtmek istiyoruz. Kırmızı halı eşliğinde, çevresinin süslendiği bir yolda mutluluğa doğru adım atacaksınız. Bu yolun sonu direk nikâh masasına çıkıyor. Sizin için çevresini süslediğimiz bu alanın görsel olarak güzel bir görüntüye sahip olmasını istiyoruz. Fotoğraflarınız çekilirken güzel görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Yüksek tavanımız sayesinde ferah bir ortamda bulunuyorsunuz. Işıklandırmalarımızın şık aksesuarlar ile temin edildiğini söyleyebiliriz. Kullandığımız LED’ler sayesinde de tüm salonun rahat bir şekilde aydınlatıldığını göreceksiniz. Salonumuzda güçlü klimalar bulunuyor. Bu sayede kışın sıcak, yazın soğuk bir salonda olmanın farkını yaşıyorsunuz.

Oturma düzenini sağlarken büyük bir pist sağlamak için ve masaları tek bir yerde olmasını öneriyoruz. Böylelikle eğlenebileceğiniz çok daha geniş bir alana sahip olabiliyorsunuz. Ancak tabii ki yine de bu oturma planını isteğinize göre yapabiliyorsunuz.

Masa ve sandalyelerimiz istediğiniz konsepte göre süsleniyor. Aynı zamanda masalar üzerinde kullandığımız şık şamdanlar ve çiçekler ile de konseptinizi destekliyoruz. Bu süslemeleri profesyonel ekibimiz aracılığıyla sağlıyoruz. İsteklerinizle özenli bir şekilde ilgileniyor ve tüm detayların net bir şekilde uygulanmasını sağlıyorlar. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için doğru yerdesiniz.

Salonumuzda sadece düğünler değil, kına geceleri nikâh, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonları da gerçekleştirebiliyorsunuz. Kına geceleriniz için gerekli olan kına tahtı, kına sandığı, bindallı, kaftan gibi aksesuarları temin edebiliyor, kurumsal etkinlikleriniz için ihtiyacınız olan teknolojik imkânlara da Lalezar Düğün Salonu aracılığıyla sahip olabiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Turgut Özal Bulvarı No 149/2, Taşdelen Mahallesi, 34794 Taşdelen/Çekmeköy/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Lalezar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.