Salon İdil *

2000 yılında İstanbul'un Avrupa yakası Çağlayan merkezde Salon Sdney ile başlayan hizmet serüvenimiz'e artık Salon İdil'de eklendi. Salon Sdney ve Salon İdil olarak 1200 kişiye kadar düğün, nişan, nikah, sünnet, kına gecesi, davet, kokteyl, iftar yemekleri, yemekli düğün, lansman toplantıları, organizasyon veya şirket toplantılarınızda, mezuniyet ve seminerlerinizde hizmetinizdeyiz.

Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizdeki farkları hissedeceksiniz.

Salon Sdney - Salon İdil olarak tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ve misafirlerinize gösterdiği özel ilgiyle organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor.

Profesyonel özellikteki ses ışık ve görüntü sistemleri ile farklılığını gözler önüne seren işletmemiz düğün salonu konseptin den uzak ve otel şıklığında dekoruyla, İstanbul da ki düğün salonlarından her zaman bir adım önde olan Salon Sdney ve Salon İdil İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan merkez Tünel Kağıthane çıkışında sizleri bekliyor.

* Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün firmaları

Salon İdil ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Salon İdil hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP
İncelediklerim
TÜMÜ