Salon İdil*

Salon İdil
2000 yılında İstanbul'un Avrupa yakası Çağlayan merkezde Salon Sdney ile başlayan hizmet serüvenimiz'e artık Salon İdil'de eklendi. Salon Sdney ve Salon İdil olarak 1200 kişiye kadar düğün, nişan, nikah, sünnet, kına gecesi, davet, kokteyl, iftar yemekleri, yemekli düğün, lansman toplantıları, organizasyon veya şirket toplantılarınızda, mezuniyet ve seminerlerinizde hizmetinizdeyiz.

Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizdeki farkları hissedeceksiniz.

Salon Sdney - Salon İdil olarak tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ve misafirlerinize gösterdiği özel ilgiyle organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor.

Profesyonel özellikteki ses ışık ve görüntü sistemleri ile farklılığını gözler önüne seren işletmemiz düğün salonu konseptin den uzak ve otel şıklığında dekoruyla, İstanbul da ki düğün salonlarından her zaman bir adım önde olan Salon Sdney ve Salon İdil İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan merkez Tünel Kağıthane çıkışında sizleri bekliyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
BO bora Düğün Tarihi: 15/09/2015

Ulaşım yönünden çok merkezi ve kolay bulunabilir bir mekandı hiç sorun yaşamadık veya şikayet almadık. Bunun dışında ikramlarıda güzeldi garsonları ilgiliydi. Görsellik olarakta şık bir mekandı diyebilirim. Ayrıca masa düzeni, süslemeleri, gelin odası, gelin yolu gibi detaylar çok hoştu. Araştırdığımız diğer mekanlardan çok çok daha iyi ve güzel bir mekandı.

BU burhan Düğün Tarihi: 06/09/2015

Özellikle belirtmeliyim ki salon ile ilgili tüm organizasyon işlerini bizzat kendim yaptım, yemeklerinden süslemesine kadar yaklaşık 750 kişi konuğumuz oldu. yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. lokasyon olarak çok kolay bulunabilen bir mekan. çok memnun kaldık.

ZE zelal Düğün Tarihi: 07/09/2014

Düğün mekanı 1000 kişi için çok uygun bir alana sahipti. İşletme sahipleri iyiydi garsonları uyarılmış herkes işini yaptı bahşiş isteyen olmadı. Kuru pastası ve düğün pastamız güzeldi. Şık bir mekandı ve içerisi yeni yapılmıştı. Konuklarımız kolayca gelebildi mekan çok merkezi ve ulaşım çok rahattı. Bu salon için fiyatıda gayet uygundu. Sıkıntısız keyifli bir düğün geçirdik.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Salon İdil ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Salon İdil hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap