Salon Cemsu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Cemsu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Salon Cemsu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Salon Cemsu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Cemsu Sıkça Sorulan Sorular

Salon Cemsu düğün fiyatları ne kadar?

Salon Cemsu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Cemsu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Cemsu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Cemsu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Cemsu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Cemsu düğün dışında sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, nişan, piknik, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Salon Cemsu Hakkında

Evlenecek olan çiftler için düğün mekânı seçmek oldukça zor, bunun bilincindeyiz.

Düğünler oldukça zaman ve uğraş gerektiren organizasyonlar…

Bunun için Salon Cemsu olarak biz bütün ayrıntılarını sizin için düşünüyor o gece sadece eğlenmenizi istiyoruz. 1986 yılından beri aynı hizmet anlayışını sahibiz. Nezih ve şık bir ortam sunan düğün salonumuzda siz de düğün organizasyonlarınız gerçekleştirebilirsiniz. Eşsiz dekorasyonumu sayesinde ferah ve oldukça şık bir düğün salonuna sahip olabileceksiniz.
Düğün salonunda sadece sizin isteklerinize göre düzenleme yapıyor dekorasyonunuzu değiştiriyoruz. Dilerseniz gelin yolunuz dan başlayarak nikah masasına kadar bütün ayrıntıları sizin için değiştirebiliriz. Çözüm ortaklarımızla beraber değişiklikleri yapabiliyor, isterseniz organizasyon ikimize de küçük dokunuşlar yapabiliyoruz salonunuza.

Beyaz bir konsepti olan düğün salonumuzda istediğiniz renkte tülleri kullanabiliriz. Dekorasyonumuzun hepsinde beyaz tonlarında kullanmamızın nedeni ekstra istediğiniz dekorasyon fikirleri rahatça uygulayabilmek!

Bembeyaz masa örtülerini bembeyaz sandalyelerle beraber mükemmel uyum yakalaması yerleştiriyoruz. Eşsiz bir görüntü yakalıyoruz, farklı bir hava katmak isterseniz dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak dekorasyonunuzu değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda dışarıdan fotoğrafçı ve müzisyen de getirebiliyorsunuz. Tabii ki bünyemizde bulunan ekibimizde fotoğrafçı ve müzisyen sağlıyoruz. Fotoğraf ve video ekibimiz oldukça deneyimli. Düğün organizasyonlarınızın hepsi de kayıt altına alıyor. En güzel anıları ulaşmanızı sağlıyoruz ekibimizle beraber.

Organizasyonlarınızda eğlendiğiniz ve en eğlenceli olduğunu düşündüğünüz anların piste! Arkadaşlarınızla birlikte oynadığınız dakikaları olduğunu biliyoruz. Bu yüzden deneyimli müzisyenlerimiz de birader size hizmet veriyoruz. İstediğiniz her şarkıyı seslendiren bilecek geniş bir repertuara sahip olan müzisyenlerimiz gecenizi güzelleştirecek hayal ettiğiniz organizasyonu ulaşmanız için Salon Cemsu İstanbul olarak her detayı düşünüyoruz. Eğer istediğiniz ekstra detaylar varsa organizasyon sorumlumuz da iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir. Sizin için hazırladığımız düğün paketlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak değişen düğün paketlerimiz sunduğumuz hizmetler tabii ki farklı.

Sizde en güzel geceniz de Salon Cemsu kalitesini ortaya koymak isterseniz yanda bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle kapalı bir düğün salonunda evlenmek isterseniz ideal bir mekân olduğumuzu anlayabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Talatpaşa C.N:71 Gültepe

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Cemsu Yol Haritası

Salon Cemsu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Bahar

Düğün Tarihi: 06.06.2015


Lokasyon olarak yakın olduğumuz için tercih ettik . Son derece ilgili davrandılar . Hizmetlerindende çok memnun kaldık . Beklentimizin üzerindeydi. Tavsiye ederim .

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.