Salon Beyaz Saray

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Beyaz Saray
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Salon Beyaz Saray Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Salon Beyaz Saray Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Beyaz Saray Sıkça Sorulan Sorular

Salon Beyaz Saray düğün fiyatları ne kadar?

Salon Beyaz Saray düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Beyaz Saray düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Beyaz Saray kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Beyaz Saray 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Beyaz Saray düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Beyaz Saray düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Salon Beyaz Saray Hakkında

Özenle dekore edilmiş bir salonda hayatınızın en önemli gününü gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Uzun yıllardır Salon Beyaz Saray Çekmeköy/İstanbul adresimizde özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Konferans salonu olarak da hizmet verdiğimiz salonumuzda bugüne dek nice; düğün, nişan, kına, şirket yemeği ve mezuniyet organizasyonu gerçekleştirdik.


Kapalı bir salon olmamızın avantajını organizasyonlarımızın her aşamasını hissederek davetlerinize ev sahipliği yaptık. Havanın güneşli ya da yağmurlu olması misafirlerimizi etkilemiyor. Aynı zamanda dışarda her ne kadar soğuk veya sıcak hava hâkim olsa da klimalarımız sayesinde en makul sıcaklığa ulaşabiliyoruz. Bu noktada 4 mevsim iklimlendirme sistemimizden de destek alıyor; salon içerisindeki havayı düğün sahibinin isteğine göre ayarlayabiliyoruz.


Salonumuzun genel dekorunda bahsetmemiz gerekirse:


Geniş bir pist alanımız ve her alanda göze çarpan şık dekorlarımız bulunuyor. Yer yer yuvarlak yer yer de dikdörtgen olarak tercih ettiğimiz masalarımızın üzerinde; şamdanlar ve canlı çiçekler kullanıyoruz. Tiffany sandalyelerimizi masa örtüsüyle uyumlu olacak tüllerle süslüyor; misafirlerinizin yaşam alanı için keyifli bir atmosfer yaratıyoruz.


Düzenlemeler yaparken düğün çiftimizi de unutmuyoruz tabii. Gelin yolumuzu dilediğiniz şekilde hazırlıyoruz. Nikah masamız için özel bir köşemiz bulunuyor. Size özel olduğunu rahatlıkla hissedeceğiniz bu alanda beyaz ve siyah tonlarını tercih ettik. Ayna gibi şık aksesuarlara da yer verdiğimiz nikah köşemizde ‘’Sonsuza kadar evet!’’ derken yaşadığınız her andan keyif alacağınıza eminiz.


Her dakikasından mutluluk duyacağınız düğününüzde sunduğumuz hizmetler ise: misafirler için ikramlar mutfağımızca şeflerimizce hazırlanıyor, misafirlere servisi noktasında garsonlarımızdan destek alıyoruz, gece boyu kesintisiz eğlence garantisi veriyoruz ve orkestramız aracılığıyla müzik hizmeti sunuyoruz, bu keyifli anları fotoğraf ve video formatında kayıt altına almayı da ihmal etmiyoruz. Genel hizmetlerimiz bu yönde olsa da ekstra olarak isteyebilecekleriniz noktasında da destek oluyoruz.


Gerek daha önce gerçekleştirdiğimiz düğün organizasyonları gerek de düğününüz için yapabileceklerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Salon Beyaz Saray ile iletişime geçebilir belki de Çekmeköy düğün salonu arayışınıza dahi son verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Taşdelen Mahallesi, Turgut Özal Cd. No:145, 34788 Çekmeköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Beyaz Saray Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.