Salon Aşiyan

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Aşiyan
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Salon Aşiyan Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Salon Aşiyan Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Salon Aşiyan Sıkça Sorulan Sorular

Salon Aşiyan düğün fiyatları ne kadar?

Salon Aşiyan düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Aşiyan düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Aşiyan kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Aşiyan 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Aşiyan düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Aşiyan düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, kına, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Salon Aşiyan Hakkında

İstanbul’un Maltepe ilçesinde dünya evine girmeye hazırlanıyorsanız ve bunun için sevdiklerinizle keyifli bir düğün gerçekleştirecek salona ihtiyacınız varsa, düğün salonu arama zahmetinden sizi kurtarıyoruz. Salon Aşiyan Düğün Salonu olarak yüksek kapasiteli, ulaşım kolaylığı sağlayan, kaliteli hizmete sahip bir işletme olmanın farkını tüm konuklarımıza hissettiriyoruz. Sağladığımız hizmetlerden bahsetmeden önce kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz.

Aşiyan kelimesi özellikle Karadeniz Bölgesinde oldukça sık kullanılan ve “kuş yuvası” anlamına gelen bir kelimedir. Kuş, yuvasını çok önem verir ve özenle hazırlar. Biz de evliliğe hazırlandığınız, güzel bir yuva kurma amacıyla girdiğiniz bu yolda “aşiyan” kelimesinin uygun olacağını düşündük.

Salonumuzda bu güzel anlarınızı ölümsüzleştirecek profesyonel bir fotoğrafçılık hizmeti bulunmakta. Hem ekipman hem de personel olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Fotoğraf çekimi dışında video çekimi de gerçekleştiriyoruz. Düğünün bu gece ile sınırlı kaldığını ama fotoğraf ve videoların bir anı olarak kalacağını düşünüyoruz. O yüzden bu konuda oldukça hassasiyet gösterdiğimizi belirtebiliriz.

Salonumuzu yaz – kış tercih edebiliyorsunuz. Güçlü klimalarla dizayn ettiğimiz salonumuzda kışın üşümüyor, yazın ise sıcaklardan bunalmıyorsunuz. Aynı zamanda merkezi havalandırma, jeneratör ve projeksiyon gibi imkânlara da sahip olabiliyorsunuz. Kusursuz bir düğün için Salon Aşiyan doğru bir tercih olacak.

İşletmemize nasıl geleceğinizi merak ediyorsanız kısa bir bilgilendirme yapalım. Salon Aşiyan Pendik’te faaliyet gösteriyor. Maltepe Cumhuriyet Merkez Camii’nden Kadıköy istikametine doğru gittiğinizde, 100 metre ileride salonumuzu göreceksiniz. Cadde üstünde olması sebebiyle misafirlerinizin de hızlıca geleceği kolay bir lokasyona sahibiz. Salonumuzun önünde bulunan otobüs durağı sayesinde ise birçok belediye otobüsle kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Aynı zamanda dolmuşla da gelme şansına sahipsiniz.

Bizi tercih etmek ve salonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Altayçeşme Mahallesi, Bağdat Cd. No:387, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye

 • Nasıl gelinir?

  Minibüs yolu üzerinde Maltepe merkez camii' ne 150 metre mesafede.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Aşiyan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.