Rüya Düğün Salonu

2 Yorum

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Rüya Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  2.000-3.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  30-50 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  2.000-3.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  30-50 TL

Rüya Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Kapasite

  300-400

 • Davet Alanları

  Sadece kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara

  Şehir manzaralı

Rüya Düğün Salonu Özellikler

 • Fotoğrafçı Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menülerde Değişiklik

Rüya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Rüya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

  Rüya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30-50 TL, hafta içi yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır. Rüya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30-50 TL, hafta sonu yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır.


 • Rüya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Rüya Düğün Salonu düğün için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.Rüya Düğün Salonu maksimum 50-75 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Rüya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Rüya Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


 • Servis saat kaçta sona eriyor?

  24:00

Tüm Sorular

Rüya Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesindeyseniz ve güzel bir düğünle dünya evine girmek istiyorsanız sizleri Rüya Düğün Salonu’na bekliyoruz. Salonumuzu kısaca anlatmak ve unutulmaz düğününüzü nasıl bir düğün salonunda gerçekleştireceğiniz hakkında bilgi vermek gerkirse;

Salonumuzun yapısından bahsetmek gerekirse; geniş bir kapalı alanda gerçekleştiriyorsunuz düğünlerinizi. Merdivenle indiğiniz salonumuzda masalar sahneye, gelin-damat masasına ve orkestraya bakıyor. Düzenli bir şekilde yerleştirilmiş masalarımızla alanı verimli bir şekilde kullanıyoruz. Yüksek tavanımız sayesinde ferah bir salonda bulunuyor, basık bir ortamdan uzak oluyorsunuz. Işıklandırmalarımız ise son model ekipmanlardan oluşuyor. LED ışıklar ile farklı bir hava sunuyor, kaliteyi her detayda hissetmenizi sağlıyoruz.

Orkestramız gelin ve damat masasının hemen yanında bulunuyor. Pistin önünde olması sayesinde tüm eğlencenin tek bir yerde olmasını sağlıyoruz. Orkestramız bu gecenizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacak geniş bir repertuvara sahip. Uzun zamandır bu işi profesyonel olarak yapan müzisyenlerimiz ile eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Düğün şarkılarını, ilk dans şarkınız, yöre müziklerini ve daha birçok müzik türünü rahatlıkla çalabiliyoruz.

Düğün salonumuzda yemekli düğünler de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için bir catering firmasıyla anlaşabilir ve istediğiniz menüleri belirleyebilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinizin damak tadına hitap edecek lezzetleri sunacağınız bir düğüne imza atabilirsiniz.

Salonumuzda en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirecek bir fotoğrafçımız bulunuyor. Son model ekipmanlarımızla hem fotoğraf hem de video çekimini gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle yıllar sonra düğün gününüzü hatırlamak istediğinizde güzel bir albüme sahip olabiliyorsunuz.

“Rüya Düğün Salonu nerede?” diye soracak olan misafirlerimiz için Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteriyoruz. Merkezi konumumuz ve cadde üstünde oluşumuz sayesinde toplu taşıma araçlarını kullanarak kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz de park konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğinizi belirtebiliriz.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  YILDIZ TABYA CAD. NO:64

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rüya Düğün Salonu Yol Haritası

Rüya Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

D&P

Dilek & Poyraz

Düğün Tarihi: 15.08.201815.08.2018 yılında oğluma sünnet düğünü yaptım ve çok güzel bir düğün oldu ilgi alaka servis müzik hepsi şahaneydi şimdi nasip olursa büyük oğlumun evlilik düğünü yapacağım.ve en kısa zamanda görüşmek üzere rüya düğün salonu.saygilar efendim.

Oğuzhan

Düğün Tarihi: 27.09.2014


Düğünümüzü burada yaptık bizi hiç strese sokmadan herşeyimizle ilgilendiler. Salonun ses sistemi sorunsuzdu. Müzikleri istediğimiz gibi çaldılar. Her konuda bize yardımcı olmaya çok istekliydiler buda mekanı tercih etmemizde büyük bir etki sağladı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.