Düğün Salonları İstanbul

Rumeli Utkum Düğün&Davet

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Rumeli Utkum Düğün&Davet

Rumeli Utkum Düğün&Davet Hakkında

30 yıllık geçmişimizle ve yenilenen hizmetimizle Rumeli Utkum Düğün Salonu Bayrampaşa’da siz değerli çiftlerimizin düğün günlerine şahitlik ediyoruz. Her yıla özel olarak hazırladığımız konseptlerle düğün trendine ayak uyduruyoruz.

Öncelikle konuklarınızı çeşitli ikramlarla kapıda karşılıyoruz. Ardından onları masalarına yönlendiriyoruz. Salonumuzun 2 katlı olması sayesinde arzu eden konuklarınızı üst kata alıyor, onlara daha iyi bir görüş imkânı sağlıyoruz. Siz gelin odasında yorgunluğunuzu atarken, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız konuklarınızın isteklerini yerine getiriyorlar. Özellikle temizlik konusundaki hassasiyetimiz ile herkes kendini adeta evinde gibi hissediyor.

Gelelim sahneye çıkışınıza… Kırmızı halı ile kapladığımız merdivenlerden inerken kendinizi gecenin yıldızı olarak görebilirsiniz. Bütün gözlerin sizde olduğu düğün gününüzde gerek sahneye çıkışınız gerekse ilk dansınız sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Bu yüzden salonumuza aynalarla derinlik kazandırıyoruz. Ayrıca dans pistinin yeterli büyüklüğe sahip olmasıyla en az sizin kadar konuklarınız da eğleniyor.

Dekor alternatiflerine bakacak olursak; sandalyelerimizi birçok farklı renkle süsleyebiliyoruz. Peki ya gelin çiçeğinizle salondaki süslemelerin uyum içinde olmasını istemez misiniz? Arzunuza göre renkli tüllerin arasına buketinizle uyumlu çiçekler ekleyebiliyoruz. Ayrıca masalarda dekor olarak kullandığımız supla çeşitleri ile şık dokunuşlar yapabiliyoruz. Renkli ışıklandırma sistemiyle de ortamın havasını anında değiştirebiliyoruz.

Bize göre yaptığımız düğünler yapacaklarımızın teminatı. Eğer siz de düğününüzde her detayı kendiniz seçmek istiyorsanız, yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarımızı inceleyerek şimdiden düğün gününüzü gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Rumeli Utkum Düğün&Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rumeli Utkum Düğün&Davet Sıkça Sorulan Sorular

Rumeli Utkum Düğün&Davet düğün fiyatları ne kadar?

Rumeli Utkum Düğün&Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Rumeli Utkum Düğün&Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Rumeli Utkum Düğün&Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Rumeli Utkum Düğün&Davet 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Rumeli Utkum Düğün&Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rumeli Utkum Düğün&Davet düğün dışında parti, doğum günü, nişan, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.