Renk Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Renk Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Renk Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Renk Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Renk Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Renk Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Renk Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Renk Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Renk Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Renk Düğün Salonları 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Renk Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Renk Düğün Salonları düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, nişan, kına, sünnet düğünü, parti, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Renk Düğün Salonları Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi taçlandırmak için ve sevdiklerinizle eğlenceli bir düğüne imza atmak için Fatih’te salon arayışındaysanız, uzun yıllardır çiftlerin düğün ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılayan Renk Düğün Salonu ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Uzman kadrosu, ekonomik düğün paketleri, şık ve modern düğün salonlarının yanı sıra aradığınız ne varsa Renk Düğün Salonu’nda sizleri bekliyor!

1988 yılında girdiğimiz düğün sektöründe adımızı altın harflerle kazıdığımızı düşünüyoruz. İstanbul’da çeyrek asırdan fazla süredir on binin üzerinde özel ve kurumsal davete kapılarımızı açtık. Fatih düğün salonlarından farklılaşan tecrübemiz ve ev sahipliğimiz ile sizlerin de en mutlu günlerini ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz! Kusursuz bir düğün için kendimizi sürekli geliştiriyor, çağa ayak uyduruyoruz. Kullandığımız tüm aksesuar ve ekipmanlarda kaliteyi ön planda tutuyor, yenilikçi hizmet anlayışımız ile istek ve beklentilere en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Modern ve şık bir salonda hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek, unutulmayacak bir geceye imza atacağız.

Tarzınıza, zevkinize ve düğününüzün büyüklüğüne göre iki farklı salon seçeneği sunuyoruz. Renk 1 ve Renk 2 adını verdiğimiz salonlarımızın ikisinde de kolon bulunmuyor. Bu da çok daha ferah ve rahat bir ortamda olmanızı sağlıyor. Tüm misafirlerimiz her yerden hem dans pistini hem de çifti rahat bir şekilde görebiliyorlar. Geniş alanımız sayesinde masa ve sandalyeleri birbirleriyle mesafeli olacak şekilde yerleştiriyoruz.

Düğününüzü yemekli olarak planladıysanız, farklı menü imkânlarından bahsetmek istiyoruz. Klasik düğün menüsünün yanı sıra kırmızı etli ana yemek ve beyaz etli ana yemeğin bulunduğu menülerimiz bulunuyor. Dilerseniz ana yemeğin olmadığı, ordövr tabağıyla oluşturduğumuz ve düğün pastasıyla biten menüyü de tercih edebiliyorsunuz. Bu menülerimizi düğününüzden önce tadabiliyor, aklınızdaki soru işaretlerini de giderebiliyorsunuz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ya da imkânlarımızdan yararlanarak hayal ettiğiniz gibi bir düğüne imza atmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Halıcılar Cad.7/9 Fatih

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Renk Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.