Uğurum Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Uğurum Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Uğurum Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Uğurum Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Uğurum Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Uğurum Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Uğurum Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Uğurum Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Uğurum Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Uğurum Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Uğurum Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Uğurum Düğün Sarayı düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Uğurum Düğün Sarayı Hakkında

İstanbul’da maceramıza başladığımızdan beri özel gün organizasyonları adına heyecanlı süreçler geçirdik. Yıllar boyunca sektöre kattığımız yeniliklerle sizlere hizmet veriyoruz. Geçmişten bugüne birçok düğün, nişan, kına, sünnet gibi organizasyonlar gerçekleştirerek mutluluğunuzu paylaştık. Salonumuz mutluluğun başlangıç noktası. Evliliğe giden bu yolda size layık olmaya çalışıyoruz. Poyraz Düğün Salonu İstanbul adıyla bu mutlu gününüzü bizimle paylaşmanız için bekliyoruz.

Salonumuzun her köşesini sizi memnun etmek için tasarladık. Gerek otobüs gerek de kendi aracınızda rahatlıkla bulabileceğiniz ulaşım avantajına sahip. Profesyonel ses sistemi, ışıklandırma, havalandırma ve servis kalitemizle misafirlerinize güzel dakikalar yaşatıyoruz. Davetleriniz de müzik seçimini yörenize, zevklerinize ya da özel isteklerine göre şekillendiriyoruz. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar profesyonel bir orkestrayla birlikte canlı performans ile sergileniyor. Hayatınızın en özel gününü süslemelerimizle konsepte uygun hale getiriyoruz. Peki konsepti nasıl belirliyoruz? Seçeneklerimiz üzerinde daha öncesinde konuşarak tabii ki. Son derece şık hale getirmeye çalışıyoruz. Renkler ve biçimler anılara hemen yerleşir. Bu yüzden, seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, balonlar, ışıklar, mumluklar, volkan gösterileri gibi her noktayı istediğiniz şekilde dekore ediyoruz.

Evliliğe giden bu mutlu yolda size unutmayacağınız bir düğün organizasyonu vaat ediyoruz. Genç ve güler yüzlü bir ekibe sahibiz. Her yeniliği yakından takip ederek, kendimizi geliştiriyoruz. Kusursuzluk ilkesiyle her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Yemekli veya yemeksiz olarak özel, şık tasarımlarla bütünleştirip sunuyoruz. Bu güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir gün yaşatıyoruz. Amacımız, hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek olduğu için bu bağlamda gece gündüz çalışıyoruz. Eğer bizimle çalışmayı tercih ederseniz pişman olmayacağınıza eminiz. İstanbul’da düğün salonları arayışında olan sizler için iyi bir alternatif oluşturuyoruz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz yapmanız gereken şey yandaki formu doldurmak. Böylece Poyraz Düğün Salonu fiyatlarından hizmet içeriğimize kadar istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kemal Türkler Mah., Atatürk Cad. No:136 Dudullu Organize Sanayi Bölgesi

 • Nasıl gelinir?

  Dudullu Organize Sanayi Bölgesi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Uğurum Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.