Polat Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Polat Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Polat Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az

Polat Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Polat Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Polat Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Polat Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır. Polat Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 TL'den az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Polat Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Polat Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Polat Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Polat Düğün Salonu düğün dışında kına, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Polat Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’un Pendik ilçesinde uygun fiyatlı güzel bir düğüne imza atmak isterseniz Polat Düğün Salonu tam da isteklerinize göre. Sevdiklerinizin her detayda eksiksiz bir düğüne tanık olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Salonumuzla ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Zemin katta bulunan salonumuz tamamen izole olmuş bir durumda. Yüksek sesin ve eğlenceli anların kimseyi hiçbir şekilde rahatsız etmeyeceğini söyleyebiliriz. Salonumuz 600 kişilik bir kapasite ile hizmet veriyor. Kullandığımız masa ve sandalyeler salonun her yerine özenle yerleştiriliyor. Ortada geniş bir pist alanı bırakmaya dikkat ediyoruz. Böylelikle sevdiklerinizle aynı anda eğlenebiliyor, keyifli anlarınızı rahatlıkla yaşayabiliyorsunuz. Salonumuzun süslenmesi profesyonel ekibimiz tarafından tamamlanıyor. Masa, sandalye ve salon süslemesini istediğiniz tarz, renk ve konsepte göre gerçekleştirebiliyorsunuz. Yüksek tavanımız sayesinde geniş ve ferah bir salonda olduğunuzu hissedeceksiniz.

Yemekli ya da yemeksiz düğünlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Yemekli düğünleriniz için fiks menülerimiz bulunuyor, bu menüleri damak tadınıza göre belirleyebiliyorsunuz. Yemeksiz düğünleriniz için de kuru yemiş, kuru pasta, düğün pastası ve meşrubat gibi imkânlarımız bulunuyor.

Salonumuzun nerede olduğunu merak edenler için; Polat Düğün Salonu Pendik’te faaliyet gösteriyor. Kolay lokasyonu sayesinde sevdikleriniz hiç zorlanmadan salonumuza gelebiliyorlar. Özel araçlarınız için geniş bir park alanının bulunduğunu da dipnot olarak belirtelim.

Salonumuzun kapasitesi ve altyapısı sayesinde düğünleriniz dışında birçok toplu davete ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğünleriniz dışında kına geceleri, nikah, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyonlar, seminerler gibi toplu organizasyonlarda da bizi tercih edebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmek. Böylelikle gerekli hazırlığı rahatlıkla yapacak zamana sahip olabiliyoruz.

Eğer hakkımızda detaylı bilgi almak ve evliliğe attığınız bu adımda bizimle olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Orhan Gazi Mah. Bulvar Cad. No:52 Kaynarca

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Polat Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.