Düğün Salonları İstanbul

Öznur Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Öznur Düğün Salonu

Öznur Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da evlenecek çiftler için harikulade bir alternatif olan Öznur Düğün Salonu Bağcılar’da hizmet veriyor. E-6 yoluna paralel olan yan yolda Yüzyıl Köprü’nün karşısında olan salonumuzda düğün, kına, nişan ve sünnet düğünü gibi pek çok organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Yılların getirdiği sektör tecrübesiyle faaliyet göstermeye devam eden salonumuzda ‘’Yeni bir hayata, mutlu bir başlangıç.’’ yapmanız için çalışıyoruz. Bu noktada aracı olmanın sevinciyle motive oluyor, çalışmalarımıza devam ediyoruz… İddialıyız çünkü konuklarımıza; en güzel eğlenceyi en iyi fiyata sağlayacağımızın garantisin taahhüt ediyoruz. Aradığınız her şey, belki de hiç aklınıza gelmemiş olan ayrıntıları salonumuzda bulacaksınız. Güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğuna inanıyoruz. Ayrıntılar üzerinde durarak en güzele ulaştırıyoruz.

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel günü; sınırsız hizmetlerimizle düşlerinizdeki düğün gününe çevirmek için çalışıyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor, çiftlerin taleplerini göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Bu doğrultuda kısa vadede salonumuzda pek çok değişikliğe gittiğimizi de belirtmek isteriz. 600 konuk kapasiteli salonumuzu tamamen yeniledik. Teknolojik açıdan da yeniliklere giden salonumuzda; havalandırma sistemimiz ve klimalarımız bulunuyor.

Dekor açısından da yeniliklere gittik. Değişimimiz daha çok trendler doğrultusunda oldu. Beyaz duvarlar ve beyaz masa örtüleri tercih ettik yenilediğimiz salonumuzda. Beyaza en uyumlu olacak tonun lila olduğuna inandığımız için lila tonlarında giydirmeler tercih ettik. Işıklandırmalarımızda da beyaz led aydınlatmalar kullandık. Fakat bu noktada pistimizi biraz ayrı tuttuk. Eğlencenin gerçekleştiği ana alan olan pistimizin üzerinde; düğüne renk katması açısından renkli ışıklandırmalara yer verdik.

Tüm noktalarını özenle düşünerek yenilediğimiz salonumuzda; sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yarın uyandığımızda organizasyonu için çalışmaya başladığımız çiftimizse siz olun istiyoruz…

Siz de salonumuzun sizin için doğru tercih olduğunu düşünüyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Öznur Düğün Salonu Bağcılar fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öznur Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Öznur Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Öznur Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Öznur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Öznur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Öznur Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Öznur Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Öznur Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Öznur Düğün Salonu düğün dışında nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.