Öznur Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Öznur Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Öznur Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Öznur Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Öznur Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Öznur Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Öznur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Öznur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Öznur Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Öznur Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Öznur Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Öznur Düğün Salonu düğün dışında nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Öznur Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da evlenecek çiftler için harikulade bir alternatif olan Öznur Düğün Salonu Bağcılar’da hizmet veriyor. E-6 yoluna paralel olan yan yolda Yüzyıl Köprü’nün karşısında olan salonumuzda düğün, kına, nişan ve sünnet düğünü gibi pek çok organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Yılların getirdiği sektör tecrübesiyle faaliyet göstermeye devam eden salonumuzda ‘’Yeni bir hayata, mutlu bir başlangıç.’’ yapmanız için çalışıyoruz. Bu noktada aracı olmanın sevinciyle motive oluyor, çalışmalarımıza devam ediyoruz… İddialıyız çünkü konuklarımıza; en güzel eğlenceyi en iyi fiyata sağlayacağımızın garantisin taahhüt ediyoruz. Aradığınız her şey, belki de hiç aklınıza gelmemiş olan ayrıntıları salonumuzda bulacaksınız. Güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğuna inanıyoruz. Ayrıntılar üzerinde durarak en güzele ulaştırıyoruz.

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel günü; sınırsız hizmetlerimizle düşlerinizdeki düğün gününe çevirmek için çalışıyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor, çiftlerin taleplerini göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Bu doğrultuda kısa vadede salonumuzda pek çok değişikliğe gittiğimizi de belirtmek isteriz. 600 konuk kapasiteli salonumuzu tamamen yeniledik. Teknolojik açıdan da yeniliklere giden salonumuzda; havalandırma sistemimiz ve klimalarımız bulunuyor.

Dekor açısından da yeniliklere gittik. Değişimimiz daha çok trendler doğrultusunda oldu. Beyaz duvarlar ve beyaz masa örtüleri tercih ettik yenilediğimiz salonumuzda. Beyaza en uyumlu olacak tonun lila olduğuna inandığımız için lila tonlarında giydirmeler tercih ettik. Işıklandırmalarımızda da beyaz led aydınlatmalar kullandık. Fakat bu noktada pistimizi biraz ayrı tuttuk. Eğlencenin gerçekleştiği ana alan olan pistimizin üzerinde; düğüne renk katması açısından renkli ışıklandırmalara yer verdik.

Tüm noktalarını özenle düşünerek yenilediğimiz salonumuzda; sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yarın uyandığımızda organizasyonu için çalışmaya başladığımız çiftimizse siz olun istiyoruz…

Siz de salonumuzun sizin için doğru tercih olduğunu düşünüyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Öznur Düğün Salonu Bağcılar fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kemalpaşa Mah. 27. sokak No:1 Bağcılar/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Öznur Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.