Özdilek Özlem Düğün Salonu*

Özdilek Özlem Düğün Salonu
Düğün, nişan,kına gecesi, yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Salon Özdilek, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.

Unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi lüx salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
EM emrah Düğün Tarihi: 13/09/2015

Genelde düğünlerimizi burada yapıyoruz. Ç göz alıcı sevimli sıcak ve eğlenceli bir mekan. 400 kişilik ikramlı bir düğün yaptık. İkramları tadamadım ben. Dışarıdan getirdiğimiz ikramlarda oldu. Herhangi bir şikayet almadık. Konuklara karşı garsonların ilgisi iyiydi. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Evimize yakındı. Dışardan gelen misafirlerimiz vardı. Mekan yol üzerinde olduğu için sorun olmadı. Verdiğimiz fiyatı hakediyor.

AB ABDULHAMID Düğün Tarihi: 15/08/2015

Kapalı alanda 800 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim mekanın kapasite 1000 masa düzeni süslemeler güzeldi pist alanı geniş ve oldukça rahattı fakat ikramları ben kendim aldım otoparkı toplu taşıma aracı ve klima havalandırma var gelin odası konforlu ve temizdi garsonlardan memnun kaldım tüm konuklarım beğendi.

ÖZ özgül Düğün Tarihi: 12/04/2015

İki katlı, yüksek tavanlı ve ferah bir mekan. Hizmetleri çok iyi. Üstelik büyük organizasyonlar için uygun bir mekandı. Dekorasyonuyla göze hitap ediyor. Şık bir yer olmuş, ayrıca kolay ulaşımı olması da tercih nedeni.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Özdilek Özlem Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Özdilek Özlem Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap