Oya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Oya Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Oya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Oya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Oya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Oya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Oya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Oya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Oya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Oya Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Oya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Oya Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, baby shower, piknik, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Oya Düğün Salonu Hakkında

Üsküdar düğün salonları içinde hizmet veren Oya Düğün Salonu’na hoş geldiniz! 2005 yılından beri şık düğünlere ev sahipliği yapan Oya Düğün Salonu İcadiye’de kapılarını açıyor. Kapalı davet alanıyla hizmet veren salonumuzda düğününüzü istediğiniz mevsimde düzenleyebilirsiniz. Mekanımızın sevilen özellikleri arasında şehir manzarası ve ferah alanı yer alıyor. Salonumuzda çiftlere yemekli ya da yemeksiz paket alternatifleri de sunuyoruz.

Davet Alanları

Oya Düğün Salonu Üsküdar bünyesinde 1 adet kapalı düğün salonu bulunmakta. Toplamda 400 ila 500 davetliyi ağırlayabilen düğün salonumuz çevresi geniş çiftlerin de beğenisini kazanıyor. Davet alanımız yüksek tavanlı oluşuyla da avantajlı bir alternatif olmayı başarıyor. Salonumuzda balkon da sizi bekliyor. Bununla beraber davet alanımızda oldukça az sayıda kolon bulunduğundan tüm misafirler dans pistini görebiliyor.

Dekorasyon

Davet alanımızın dekorasyonunda beyaz ve krem renkler öne çıkıyor. Aynı zamanda duvarlarımızı süsleyen siyah renkli, aynalı bordürlerimiz de davet alanımızın şık görünümüne katkıda bulunuyor. Tavandaysa altın rengi detaylardan yararlanıyor, salonumuzu lüks ve zengin bir atmosfere kavuşturuyoruz. Ayrıca salonumuzda mermer zemin kullanıyor, çiftlerin ve misafirlerinin dans sırasında rahat hareket etmesini sağlıyoruz.

Oya Düğün Salonu İcadiye’de davetlilerinizi yuvarlak davet masalarıyla misafir ediyoruz. Bununla beraber dikdörtgen masa seçeneğimiz de sizi bekliyor. Masalarımız ortalama 8 ila 10 kişiyi ağırlayabiliyor. Altın rengi vazolarımız ve çiçek buketlerimiz de masalarımızı süslüyor. Giydirilmiş de yerleştirdikten sonra oturma düzeni tamamlanıyor. Sandalyelerimizi giydirirken beyaz kumaş üstüne gri kumaş kullanmayı tercih ediyoruz.

Hizmetler

Düğün salonumuzda çiftlere pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Yemekli düğünler için yemek servisini personelimizin yardımıyla gerçekleştiriyoruz. Çiftlerimiz düğünden önce menüde değişiklik yapmayı da talep edebilirler. Mekanımızda organizasyon sorumlusu bulunsa da arzu eden çiftler başka bir organizasyon firmasıyla çalışabilirler. Salonumuzda ışık hizmetiyle beraber ses sistemleri ve sahne de sizi bekliyor.

Oya Düğün Salonu’nun çiftlere sunduğu faydalar arasında geç saatlerde sona eren yemek servisi ve müzik yayını yer alıyor. Ayrıca mekanımız toplu taşımayla da rahatça ulaşılabilecek bir konumda hizmet veriyor. Oya Düğün Salonu’yla iletişime geçmek ve fiyatlar hakkında bilgi almak için yan taraftaki ‘’Fiyat Teklifi’’ formunu doldurabilirsiniz. Telefon numaramızı arayarak da fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İcadiye Mah. Çifte Çınar Sok. No:46 Fıstıkağacı, Üsküdar

 • Nasıl gelinir?

  Fıstıkağacı otobüs ve metro durağının yanı, Üsküdar Anadolu Lisesinde 50 mt. mesafede

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Oya Düğün Salonu Yol Haritası

Oya Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ayşe & Serkan

Düğün Tarihi: 13.03.2015


Garsonlar bir numara hepsi okunmuş çocuklar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.