Oktaylar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Oktaylar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Oktaylar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Oktaylar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Oktaylar Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Oktaylar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Oktaylar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Oktaylar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Oktaylar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Oktaylar Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Oktaylar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Oktaylar Düğün Salonu düğün dışında nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, kına, parti, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Oktaylar Düğün Salonu Hakkında

1994 yılından itibaren pek çok düğün, davet ve organizasyon gerçekleştirdiğimiz Oktaylar Düğün Sarayı Sefaköy’de bulunuyor. Yıllardır önceliğimiz çiftlerimizin talepleri oluyor. Bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Nasıl mı yenilikler yapıyoruz?

Salonumuzun tasarımı yılın trendleri esas alınarak düzenleniyor. Şu an mevcut halinde ağırlıklı olarak beyaz renkleri hâkim. 2 katlı salonumuz yüksek tavanlıdır. Ferah bir ortam yaratmak esas gayemizdi. Bunu da başardığımıza inanıyoruz. Işıklandırmalardan da oldukça destek aldık. Beyaz ledlerimizle aydınlık bir ortam yarattık. Bunun yanı sıra her konsepte uyum sağlayabilecek farklı tonlarda ışıklandırmalarımız bulunuyor. Her 2 katında da aydınlık görünmesine özen gösterdik. Işıklandırmalarımız her 2 katta da bulunuyor.


Sandalye tercihini ise tiffany modelden yana tutarken; masalarımızı yuvarlaktır. Oldukça kibar bir görüntü yaratan bu ikiliyi daha çok salonun ortasında konumlandırdık. Köşelerde ise dikdörtgen masalarımız bulunuyor. Her iki masa tipinde de 8 konuğa kadar rahatlıkla oturabiliyor. Masalarda konseptinize uygun runnerlar kullanıyor, sandalyelerde ise buna uyumlu tüllerle süslemeler yapıyoruz. Hatta isteyen çiftlerimiz için farklı aksesuarlarla süsleme yapmamız da mümkün. Mor ve pembe sıklıkla tercih ettiğimiz renklerimiz.


Salonun süslemesi için daha detaylı bir destek almayan isteyen çiftlerimiz dışardan organizasyon firması da getirebilirler.


Nikah masası içinse tüm masaların görebileceği bir konumda özel bir alan yarattık. Loca havası kattığımız bu alanda çiftimizin konforlu sandalyeleri ve nikah masası bulunuyor. Gerek aydınlatmalar gerek de çiçeklerle süsledik burayı da.


Gördüğünüz gibi her noktasını özenle hazırladığımız Oktaylar Düğün Salonunun gözüne hoş görünmesi için oldukça çok çalıştık. Bu çalışmalarımıza devam da ediyoruz. Periyodik olarak kendimizi yeniliyoruz. Mutluluğunuz için buradayız…


Siz de Oktaylar Düğün Sarayı kalitesinde düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız; formumuzu doldurarak ekibimizle iletişime geçebilir, düğün fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Tevfikbey Mah. İstiklal Cad. Orta Sok. Sefaköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Oktaylar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.