Mavi Yıldız Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mavi Yıldız Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mavi Yıldız Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Mavi Yıldız Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mavi Yıldız Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Yıldız Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Yıldız Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Mavi Yıldız Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Mavi Yıldız Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mavi Yıldız Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mavi Yıldız Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Yıldız Düğün Salonu düğün dışında nişan, parti, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, sünnet düğünü, açılışlar ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Mavi Yıldız Düğün Salonu Hakkında

15 yıllık tecrübeyle Mavi Yıldız Düğün Salonu Sultangazi’de hizmet veriyor. Seçkin personel, üstün hizmet kalitesiyle her geçen yıl kendimizi geliştirmeyi prensip edindik. Çözüm ortaklarımız sayesinde ilerleyerek hayallerinizdeki düğünü yapmak için çalışıyoruz.

600 kişilik bir kapasiteye sahibiz. Aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olmayı amaç edindik. Genç, dinamik ekip ruhu ve kendimizi yenilemeye adanmışlığımız sayesinde bu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Yemekli ya da yemeksiz her organizasyonunuz için en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Keza salonumuzu tasarlarken de bu düşünceden yola çıktık. Giydirmeler, masalar üzerindeki dekoratif süslemeler dahi her şey bir uyum içerisinde.

Yemekli bir düğün düşünüyorsanız harika lezzetler hazırlıyoruz. Düğünüze özel bir menü ile mest oluyorsunuz. Servis personelimiz de soğutmadan yemeklerini getiriyor. Böylece hem sunum hem de lezzet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz. Zengin hizmet sayesinde yemekli organizasyonlarınız için servis konusunda asla endişe duymayın. Her biri kendi alanında güler yüzlü personelimiz gününüzü güzelleştirmek için elinden geleni yapıyor. Tüm bu avantajlara sahip olmak istediğini duyar gibiyiz. Bu yüzden Mavi Yıldız Düğün Salonu adresini ayrıntılı öğrenmek istiyorsanız. Biraz bekleyin. Yazının sonunda öğreneceksiniz!

Yıllardır bu işi yaptığımızdan tavsiyelerimizi veriyoruz. Çünkü muhtemelen ilk defa yaşayacağınız bu önemli gün için pek fazla tecrübeye sahip değilsiniz. Bu yüzden öncesinde de bir görüşme
sağlayarak çeşitli konularda fikirlerimizi sunuyoruz. Eğer hoşunuza da giderse düğün programınıza ekliyoruz. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz bizim için çok önemli. Bu yüzden bu görüşmeyi yüz yüze yapmayı tercih ediyoruz.

Geldik yazımızın sonunda. Artık Mavi Yıldız Düğün Salonu telefon numarasını ve adresini ayrıntılı bir şekilde öğrenmek istiyorsunuz. O zaman yandaki formu doldurarak ücretsiz bir şekilde bizimle iletişime geçin. Böylece ayrıntılı bir bilgi aktarımı yapalım hem de düğününüzü planlayalım!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Eski Edirne Asfaltı No:474 Sultangazi/İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Topkapı - Habibler Tramvay Durak 50.yıl Baştabya durağı karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mavi Yıldız Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.