Kübra Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kübra Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kübra Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kübra Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kübra Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Kübra Düğün Salonu} düğün fiyatları ne kadar?

Kübra Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kübra Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Kübra Düğün Salonu} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kübra Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Kübra Düğün Salonu} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kübra Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, kına, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, parti, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Kübra Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllar İstanbul Sultanbeyli’de hizmet veriyoruz. Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi gibi birçok organizasyon türlerinde hizmetinizdeyiz.

Memnuniyet odak noktamız olduğu için şu zamana kadar birçok çiftin organizasyonlarına şahit olduk. Aldığımız olumlu geri dönüşler de bunu kanıtlıyor. Başarılarımızı katladıktan sonra yenilenmeyi amaç edinerek ilerledik. Organizasyonlarınızda her şeyin eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Sandalye giydirmelerimizden masaların üzerindeki süslere kadar uyuma oldukça dikkat ediyoruz. Salona girdiğiniz anda kırmızı halıyı fark ediyorsunuz. Takip ettiğinizde ise geniş pistimize varıyorsunuz. Dans ederken sıkışıklık yaşamayarak rahat bir şekilde eğleniyorsunuz. Gelin-damat masasında ise beyazın hakimiyetini fark ediyorsunuz. Salon içerisinde de altın sarısı yoğunluklu bir konsept belirledik. Bu rengin şıklığı temsil ettiğini düşünüyoruz.

Organizasyonunuz öncesinde görüşme konusuna oldukça önem veriyoruz. Çünkü gerekli samimiyet sağlandıktan sonra düşüncelerinizi daha rahat söylüyor ve biz de fikirlerimizi sizinle o kadar rahat paylaşıyoruz. Böylece istediklerinizi belirliyor, süreci ona göre yönetiyoruz. Programı birlikte hazırladıktan sonra da düğününüze misafir gibi gelmek kalıyor sadece. Tek derdiniz misafirlerinizle ilgilenmek! Bu kaliteli hizmetimiz dolayısıyla İstanbul düğün salonları arasında yer edindik. Mutluluğunuz bizim mutluluğumuz. Bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Özel günlerin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu değeri biz de seviyoruz en sizin kadar. Yıllardır da bu güvenle çalışıyor ve kusursuz hizmet gerçekleştiriyoruz. Düğün salonu ararken bize rastladınız. Hizmet bilgilerimizin, fotoğraflarımızın ve hakkında yazımızın olduğu profili inceliyorsunuz. Hem bizimle iletişime geçmek hem de Sultanbeyli Kübra Düğün Salonu adresinin ayrıntılı bilgisini isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli. Hemen size geri dönüş sağlıyor ve hem salonumuzu görmeniz hem de konuşmak adına davete ediyoruz.

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Fatih Bulvarı Hasanpaşa Durağı No:10

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kübra Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.