Koral Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Kağıthane, İstanbul.

Koral Düğün Salonu Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi evlilikle taçlandıracağınız anlamlı gecenizde, Koral Düğün Salonu olarak uzman kadromuzla beraber hizmete hazırız! Kağıthane’de bulunan ve özenli tasarımıyla beğeni toplayan davet alanımızı, arzuladığınız konsept ve süslemelerle canlandırıyoruz. Canlı müzikten fotoğrafçıya kadar davetin her ihtiyacını bünyemizde karşılıyoruz. Müşteri memnuniyetini önceleyerek çıktığımız bu yolda, düşlerinizdeki düğünü ferah salonumuza itinayla taşıyoruz.

Davet Alanları

Kağıthane Koral Düğün Salonu'nda, tüm sevdiklerinizle unutulmaz bir kutlama gerçekleştirmek adına 750 kadar konuğa yemekli ve kokteyl davet hizmeti sunabiliyoruz. Salonumuz, yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısı sayesinde oldukça havadar bir alan yaratıyor. Üstelik gelişmiş dijital ses ve ışık donanımına sahip davet alanımızda, misafirlerinizle canlı müziğin tadını özgürce çıkarabileceğiniz geniş dans pistimiz var.

Dekorasyon

Hayalini kurduğunuz düğün gecesini gerçekleştirmek üzere, tercih ettiğiniz konsepti davet alanımıza yansıtıyoruz. Çeşitli dekoratif ürün seçeneklerimiz arasından seçim yapabilir, salonumuzu zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Temel olarak yuvarlak veya dikdörtgen masalar ve beyaz napolyon sandalyelerden yararlanıyoruz. Mor runner ve romantik çiçek aranjmanlarıyla estetik dokunuşlar yapıyoruz. Sandalye giydirme hizmetimiz de bulunuyor. Ayrıca sıra dışı bir konseptte kutlama yapmak isterseniz, yetkin bir organizasyon firmasıyla anlaşabiliyoruz.

Hizmetler

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, eşsiz davetinizin tüm gereksinimlerini bizzat tamamlıyoruz. Son teknoloji ses ve ışık sistemlerini, geceyi şenlendirecek canlı müzik performansına hazırlıyoruz. Sanatçılarımızın repertuarını sizin arzularınıza göre şekillendiriyoruz ve akşam saat 11’e kadar seçtiğiniz parçalarla mutluluğunuza eşlik ediyoruz. Yetkin fotoğrafçımız, sevdiklerinizle geçirdiğiniz en özel anları video ve fotoğraf kareleriyle yarınlara taşıyor.

Bu esnada usta şeflerimiz, yemekli ve kokteyl kutlamalarınız için tadına doyulmaz lezzetlere imza atıyor. Farklı menü seçenekleri arasından damak tadınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hem kalitesiyle hem de görsel estetiğiyle beğeni toplayan servis takımlarımızdan yararlanarak, enfes ikramlarımızı itinayla sunuyoruz. Böylece İstanbul Avrupa Yakası düğün davet salonlarının profesyonel ismi Koral Düğün Salonu'nda, genç çiftimize yalnızca gecenin keyfini çıkarmak kalıyor.

Kağıthane Koral Düğün Salonu'nda, dekorasyondan ikramlara, canlı müzikten servise değin her ayrıntıyı düşünüyoruz. Yüksek kapasiteli bir düğün planlayan genç aşıklarımızı, kutlamanın ve uzmanlığımızın keyfini çıkarmaya bekliyoruz. Dilerseniz sayfada bulunan iletişim formunu doldurarak işletmemizden fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda, numaramızı tuşlayarak İstanbul Avrupa Yakası düğün salonu fiyatları hakkında detaylı sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.