Kızılay Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kızılay Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kızılay Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Kızılay Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kızılay Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Kızılay Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kızılay Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Kızılay Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kızılay Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kızılay Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kızılay Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kızılay Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri, açılışlar, sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Kızılay Düğün Salonu Hakkında


Profesyonel bir hizmetle uzun yıllardır Sancaktepe’de hizmet veriyoruz. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte özel günlerinizi paylaşmak için can atıyoruz.


Düğün gibi organizasyonlar büyük özen ister. Çalıştığınız düğün salonunun da bu hassasiyette olması gerekiyor. Aksi takdirde asla memnun kalamazsınız. Bunun bilincinde olarak, düğün sektöründe hizmet veriyoruz. Bu organizasyon ezelden beri yapılıyor. Evlendiklerini çevresindeki insanlara duyurmak isteyen herkes düğün daveti gerçekleştiriyor. Bunu da hayal ettikleri gibi yapmak istiyorlar. Bu yüzden düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapmak öyle kolay bir şey değil. Ne kadar değerli ve önemli olduğunun bilincinde olmalısınız. Üstelik bir gelenek haline gelmişken basit bir olay gibi algılanmamalıdır. Kızılay Düğün Salonu Sancaktepe olarak bu anlattıklarımızın kelimesi kelimesine farkındayız. Bu yüzden en güzelini size vaat etmek için yıllardır kendimizi geliştirerek büyüyoruz. Bu anlayışımız sebebiyle de birçok çiftin düğününe ev sahipli yaptık. İsteriz ki, siz de gelin ailemize katılın.


600 kişilik bir salon olarak, konforunuzu düşündük. İsteklerinizi oldukça önemsiyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmelerde de bunu fark ediyorsunuz. Yemekli ya da yemeksiz olarak her seçenek için çalışıyoruz. Yeter ki bizimle çalışmaya karar verin. Ayrıca belirtmek isteriz 150-200 kişilik bir otoparkımız da var. Bu yüzden misafirleriniz park konusu yaşamıyor. Üstelik şehir merkezinde yer aldığımız içinde İstanbul gibi büyük bir şehir içerisinde rahat bir şekilde salonumuzu buluyorlar.


Her şeyin en iyisi, en güzeli için çalışıyoruz. Bu yüzden yıllardır gösterdiğimiz özeni devam ettiriyoruz. Başarılarımıza gelin, siz de dahil olun. Salonumuzu görmek ve bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken işlem çok basit. Yandaki formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece elimizden gelenin daha da fazlasını yaparak düğününüzü gerçekleştiriyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Eyüp Sultan Mahallesi, Kızılay Cd. No:60

 • Nasıl gelinir?

  hususi araç otobüs minübüs durakları önümüzde ulaşım imkanı çok kolaydır

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kızılay Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.