Kervan Düğün Salonları 1

E-posta Gönder

Kervan Düğün Salonları 1 Hakkında

Kervan Düğün Salonları, 3 farklı düğün salonundan oluşuyor.
Kervan 1, Kervan 2 ve Kervan 3 olarak adlandırıyoruz. Kervan 1 Düğün Salonu, 500 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. İstanbul Esenler semtinde hizmete devam ediyoruz. Müdürümüz Hayrı Doğan ile organizasyonlarınızı planlıyoruz.
Düğün gününüzde Kervan 1’de sağladığımız hizmetlerin için 12 katlı pasta ve sınırsız içecek bulunuyor. Ayrıca düğün gününde gelin saçınız bizden. Bizi tercih eden müşterilerimiz için oluşturduğumuz bir kampanya. Düğün gününüzde fotoğrafımızdan ise 20 fotoğraf hediyesi. Mekanımızın dekorasyonunda pembe beyaz renkler bulunuyor. İsteğe göre değişiklik yapabiliyorsunuz.
Kervan 2 Düğün Salonumuz ise 800 misafiri ağırlayabiliyor. Bağcılar semtinde bulunan düğün salonumuza mor ve altın sarısı renkleri hâkim. Müdürümüz Keramettin Doğan, organizasyon sırasında bütün akışı yönetiyor oluyor. Işıklandırmalarımıza çok önem veriyoruz. Renkli disco ışıkları ile eğlencenizi üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Kervan 2 Düğün Salonu Esenler/İstanbul bir adet dijital kaset ile bütün düğününüzü saklama şansı veriyor. Ayrıca 20 fotoğrafınız da düğün bitiminde elinizde oluyor. Gelin başınızı da biz yapıyoruz. Böylece düğün gününüzde kuaför aramayı dert etmeyin.
Kervan 3 düğün salonu ise Mehmet Gür önderliğinde düğün organizasyonlarınızda bulunuyor. 1000 kişilik kapasitesi bulunan salonumuzu geniş çevresi olan kişilerin seçmesi gerekli. Esenler semtinde evlenecek çiftler için hizmet veriyoruz. Altın sarısı ve beyaz süslemeleri ışık gösterileri ile farklı bir hava katıyor.
Üç salonumuzda yemekli ve yemeksiz düğünlerde hizmet veriyoruz. Biz Kervan Düğün Salonu İstanbul’da iki farklı lokasyonda yer alıyoruz, beraber inceleyebiliriz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz, yanda bulunan formu doldurun.

İletişim

  • Adres:

    Turgut Reis mah. Cengiz Topel Cad.No:68 Atışalanı (Tepe)

  • E-posta

    E-posta Gönder

Kervan Düğün Salonları 1 Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ok

Oktay

Düğün Tarihi: 07.06.2015


Bütçe açısından çok uygun bir mekan. Düğün organizasyonumuz olması gerektiği şekilde gerçekleşti, çok memnun kaldık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.