Düğün Salonları İstanbul

Kayalar Düğün Davet Salonları

Kayalar Düğün Davet Salonları

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Küçük gruplar için uygun.
  • Süslemesi modern ve sade.
  • Gün ışığı alıyor.
  • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Büyük dans pistine sahip.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Işık şovuyla renk katıyor.

Kayalar Düğün Davet Salonları Hakkında

Kayalar Düğün Salonları’nda, salon şıklığının büyüleyici atmosferinde en güzel “Evet!” cevapları yankılanıyor! 1998 yılından beri düğün sektöründe 5 yıl boyunca ses ve ışık sistemleri, 3 yıl boyuncu foto kameramanlık ve 2 yıl organizasyon alanlarında deneyim kazandıktan sonra düğün mekanı işletmeye başladık. Düğünün her aşamasını bilen ve kıymetli tecrübeleriyle kusursuz düğünlerin arkasındaki isim olan profesyonel ekibimizle en özel günlerinizi güvenilir ellere teslim ettiğinizi hissedeceksiniz.

Davet Alanları

Merkezi konumuyla hem şehrin merkezine hem de havalimanına yakın olan mekanımız, Sultanbeyli düğün salonları arasında muhteşem kutlamaların adresi oluyor. 500 kişiye kadar misafir ağırlayabildiğimiz kapalı davet alanımız, geniş pis alanıyla misafirlerine doyasıya eğlenme imkanı sağlıyor. Mekanımızda yer alan iç-dış güvenlik kameraları sayesinde de güvenli bir ortam oluşturuyoruz. Klimalı salonumuzda ferah bir ortam oluşturuyor ve havanın sürekli temiz kalmasını sağlıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda, beyaz ve grinin müthiş uyumundan faydalanarak etkileyici bir görüntü oluşturuyoruz. Oturma düzenimiz için 8 kişilik yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Bu masalarımızı beyaz napolyon model sandalyelerle çevreliyoruz. Zarif vazolar, şık şamdanlar ve suplalarla süslediğimiz masalarımıza çiçek aranjmanlarımızla son dokunuşumuzu yapıyoruz. Sahnemizde yer alan çiçeklere bezenmiş gelin yolları ve tagımızla ortama romantik bir hava kazandırıyoruz.

Hizmetler

Kayalar Düğün Salonu’nun tam kapsamlı ve kaliteli hizmetleriyle Anadolu Yakası düğün salonu arayışınıza gönül rahatlığıyla son vereceksiniz. Sahne ve ışık sistemlerimi gecenize neşe getirecek olan müziklerimiz için hazır ediyoruz. İsteğinize göre her türlü organizasyonu sağladığımız mekanımızdaki kutlamalarınız için isterseniz kendi anlaştığınız bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz. İsterseniz de, yetkin organizasyon sorumlumuzla kusursuz davetler organize edebiliriz.

Eğlence ve coşkuyu eksik etmediğimiz düğünlerinizden lezzet de eksik olmasın istiyoruz. Anlaşacağınız bir catering firması tarafından hazırlanan yemeklerinizi, profesyonel servis ekibimizle şık masalarımıza getiriyoruz. İsterseniz davetiniz öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sağlıyoruz. Merkezi bir lokasyonda olan düğün salonumuza özel araçlarıyla gelen misafirlerimiz için de otopark ve vale hizmeti sunuyoruz.

Kayalar Düğün Salonu, zarafet ve şıklığın hüküm sürdüğü davet alanında unutulmaz düğünlerinize ev sahipliği yapıyor. Klasik düğün salonlarının bütün hizmetlerinin eksik olduğuna inandığımız ve gerçek kalitenin tanımını yapmak için bu işe başladık. “Huzurun başlangıcı bizde!” diyor ve eksiksiz bir hizmetle düğün rüyanıza mekanımızda hayat veriyoruz. Eğer siz de, hizmetler ve Sultanbeyli düğün salonları fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden ekibimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kayalar Düğün Davet Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Kayalar Düğün Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Kayalar Düğün Davet Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Kayalar Düğün Davet Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Kayalar Düğün Davet Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Kayalar Düğün Davet Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kayalar Düğün Davet Salonları 10 kişiden 400 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 400 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Pınar & Kaan

Düğün Tarihi: 03.12.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Hayallerimden öte en güzeli en anlamlı an yaşattınız emeğinize sağlık çok teşekkür ederim

Yasemin & Murat

Düğün Tarihi: 14.10.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Harika bir nişanım oldu emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Kayalar Düğün Davet Salonları

Kayalar ailesi olarak güzel yorumlarınızdan dolay çok teşekkür ederiz tekrar mutluluklar dileriz

Seda & Ahmet

Düğün Tarihi: 02.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok kalite ve samimiyet kokan bir mekan kayalar düğün salonu çalışanlarına teşekkür ediyoruz temiz olmakla birlikte çok misafirperverler ilkbaşta çekingenliğim vardı ama başta salon müdürü Emrah bey çok ilgi ve sıcak karşılamaları ve birde salonun hayalimdeki mekân olması çok etkiledi nişan dan... devam 

Kayalar Düğün Davet Salonları

Efendim çok teşekkür ederiz göstermiş olduğunuz nazik ve naif iltifatnızdan dolayı Kayalar ailesi olarak sonsuz şükranlarımızı sunarız Herdaim sizleri salonumuzda ağırlamaktan onur ve Kıvanç duyarız tekrar mutluluklar dileriz…

Ayşe & Azat

Düğün Tarihi: 01.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok güzel ilgilendiler arkadaşlar temiz hijyenik bir yer ilgi alakalarından dolayı çok teşekkürler ederiz nişanımız çok güzel geçti bu ekip arkadaşlar teşekkür ederiz ayrıca salon müdürü Emrah beye teşekkürler ilgisinden

Kayalar Düğün Davet Salonları

Ayşe hanım göstermiş olduğunuz teveccüh ve güzel yorumlarınız İçin Kayalar ailesi olarak çok teşekkür ederiz tekrar mutluluklar dileriz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.