Kayalar Düğün Davet Salonları

2 Yorum

0212 963 27 42

E-posta Gönder

  • Sultanbeyli, İstanbul.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Hediye

Son gün 15/10/2023

2023 - 2024 Tüm Organizasyonlarda Fotoğraf ve Video Çekimi Ücretsizdir!

2023 - 2024 Tüm Organizasyonlarda Fotoğraf ve Video Çekimi... devam 

%20

Son gün 15/10/2023

2023 Hafta Sonu Pasta Meşrubat Menü Her Şey Dahil Organizasyonlar Sadece 29.500₺!

2023 Hafta Sonu Pasta Meşrubat Menü Her Şey Dahil Organizasyonlar... devam 

Kapasite Bilgileri

Gold Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 400

Kayalar Düğün Davet Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kayalar Düğün Davet Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Dağ manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kayalar Düğün Davet Salonları Sık Sorulan Sorular

Kayalar Düğün Davet Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Kayalar Düğün Davet Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Kayalar Düğün Davet Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Kayalar Düğün Davet Salonları Hakkında

Kayalar Düğün Salonları’nda, salon şıklığının büyüleyici atmosferinde en güzel “Evet!” cevapları yankılanıyor! 1998 yılından beri düğün sektöründe 5 yıl boyunca ses ve ışık sistemleri, 3 yıl boyuncu foto kameramanlık ve 2 yıl organizasyon alanlarında deneyim kazandıktan sonra düğün mekanı işletmeye başladık. Düğünün her aşamasını bilen ve kıymetli tecrübeleriyle kusursuz düğünlerin arkasındaki isim olan profesyonel ekibimizle en özel günlerinizi güvenilir ellere teslim ettiğinizi hissedeceksiniz.

Davet Alanları

Merkezi konumuyla hem şehrin merkezine hem de havalimanına yakın olan mekanımız, Sultanbeyli düğün salonları arasında muhteşem kutlamaların adresi oluyor. 500 kişiye kadar misafir ağırlayabildiğimiz kapalı davet alanımız, geniş pis alanıyla misafirlerine doyasıya eğlenme imkanı sağlıyor. Mekanımızda yer alan iç-dış güvenlik kameraları sayesinde de güvenli bir ortam oluşturuyoruz. Klimalı salonumuzda ferah bir ortam oluşturuyor ve havanın sürekli temiz kalmasını sağlıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda, beyaz ve grinin müthiş uyumundan faydalanarak etkileyici bir görüntü oluşturuyoruz. Oturma düzenimiz için 8 kişilik yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Bu masalarımızı beyaz napolyon model sandalyelerle çevreliyoruz. Zarif vazolar, şık şamdanlar ve suplalarla süslediğimiz masalarımıza çiçek aranjmanlarımızla son dokunuşumuzu yapıyoruz. Sahnemizde yer alan çiçeklere bezenmiş gelin yolları ve tagımızla ortama romantik bir hava kazandırıyoruz.

Hizmetler

Kayalar Düğün Salonu’nun tam kapsamlı ve kaliteli hizmetleriyle Anadolu Yakası düğün salonu arayışınıza gönül rahatlığıyla son vereceksiniz. Sahne ve ışık sistemlerimi gecenize neşe getirecek olan müziklerimiz için hazır ediyoruz. İsteğinize göre her türlü organizasyonu sağladığımız mekanımızdaki kutlamalarınız için isterseniz kendi anlaştığınız bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz. İsterseniz de, yetkin organizasyon sorumlumuzla kusursuz davetler organize edebiliriz.

Eğlence ve coşkuyu eksik etmediğimiz düğünlerinizden lezzet de eksik olmasın istiyoruz. Anlaşacağınız bir catering firması tarafından hazırlanan yemeklerinizi, profesyonel servis ekibimizle şık masalarımıza getiriyoruz. İsterseniz davetiniz öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sağlıyoruz. Merkezi bir lokasyonda olan düğün salonumuza özel araçlarıyla gelen misafirlerimiz için de otopark ve vale hizmeti sunuyoruz.

Kayalar Düğün Salonu, zarafet ve şıklığın hüküm sürdüğü davet alanında unutulmaz düğünlerinize ev sahipliği yapıyor. Klasik düğün salonlarının bütün hizmetlerinin eksik olduğuna inandığımız ve gerçek kalitenin tanımını yapmak için bu işe başladık. “Huzurun başlangıcı bizde!” diyor ve eksiksiz bir hizmetle düğün rüyanıza mekanımızda hayat veriyoruz. Eğer siz de, hizmetler ve Sultanbeyli düğün salonları fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden ekibimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Telefon: 0212 963 27 42
  • Adres:

    Orhan Gazi mah. Antalya cad No 155 Sultanbeyli/istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Kayalar Düğün Davet Salonları Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Seda & Ahmet

Düğün Tarihi: 02.07.2023Çok kalite ve samimiyet kokan bir mekan kayalar düğün salonu çalışanlarına teşekkür ediyoruz temiz olmakla birlikte çok misafirperverler ilkbaşta çekingenliğim vardı ama başta salon müdürü Emrah bey çok ilgi ve sıcak karşılamaları ve birde salonun hayalimdeki mekân olması çok etkiledi nişan dan... devam 

Kayalar Düğün Davet Salonları

Düğün Salonları

Efendim çok teşekkür ederiz göstermiş olduğunuz nazik ve naif iltifatnızdan dolayı Kayalar ailesi olarak sonsuz şükranlarımızı sunarız Herdaim sizleri salonumuzda ağırlamaktan onur ve Kıvanç duyarız tekrar mutluluklar dileriz…

Ayşe & Azat

Düğün Tarihi: 01.07.2023Çok güzel ilgilendiler arkadaşlar temiz hijyenik bir yer ilgi alakalarından dolayı çok teşekkürler ederiz nişanımız çok güzel geçti bu ekip arkadaşlar teşekkür ederiz ayrıca salon müdürü Emrah beye teşekkürler ilgisinden

Kayalar Düğün Davet Salonları

Düğün Salonları

Ayşe hanım göstermiş olduğunuz teveccüh ve güzel yorumlarınız İçin Kayalar ailesi olarak çok teşekkür ederiz tekrar mutluluklar dileriz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.