Karya 3 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Karya 3 Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Karya 3 Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Karya 3 Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Karya 3 Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Karya 3 Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Karya 3 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Karya 3 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Karya 3 Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Karya 3 Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Karya 3 Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karya 3 Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, parti, kına, nişan, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Karya 3 Düğün Salonu Hakkında

İstanbul Esenyurt mevkiinde Karya 3 Düğün Salonu olarak özel günleriniz için çalışıyoruz. İki katlı hizmet verdiğimiz salonumuzda, üstün kaliteye tanık oluyorsunuz.

Toplu yemek organizasyonu yaptığımız için lezzet konusunda asla içinizde şüpheye yer vermeyin. Yöresel mutfakların lezzetlerini tadabileceğiniz harika bir ortam sunuyoruz. Uygun bütçe ve yüksek hizmet kalitesiyle günün sonunda memnun olacağınıza eminiz.

Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple birlikte yapıyoruz. Düğün sürecinin ne kadar yorucu olduğunun farkındayız. Yaklaşık 9 ay süren hazırlanma sürecinde birçok sıkıntıyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Kimleri davet edeceğinizden alacağınız küpeye kadar her şey çok ayrıntılı ve uzun süren süreçlere sahip. Bu organizasyon için ilk olarak salon arayışına giriyorsunuz, doğal olarak. Konseptinden servis kalitesine kadar her hizmeti düşünüyorsunuz salon seçerken. Bu yüzden en önemli kriter tecrübe ve profesyonellik oluyor. Bizim de bu kriterlere sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduğumuzdan bu başarıyı yakaladığımızı düşünüyoruz. Ayrıca az önce de bahsettiğimiz profesyonel ekip konusunda her birini özenle seçtik. Bu yüzden hizmet gecikmesi, programın aksaması gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz.

Her geçen gün kendimizi geliştirerek profesyonel bir hizmet çerçevesinde ekip olarak birleşiyoruz. Detaylara boğulmanıza izin vermeden organizasyonlarını en iyi şekilde gerçekleştirmeyi, titizlikle çalışmayı, kullanılan malzemeyi ve kaliteyi en iyi şekilde servis etmeyi ilke edindik. Bu ilke doğrultusunda da yıllardır çalışıyoruz.

Tavrımızı ve yaklaşımımızı sevdiyseniz, bizimle iletişime de geçmek istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurmak! Esenyurt’ta hayal ettiğiniz organizasyonlar için bir tık kadar uzağınızdayız! Gelin, görün. Günün sonunda düğününüzü beğeneceğinize eminiz! Hayallerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Heyecanınızı paylaşmak bizi de heyecanlandırıyor. Birlikte düğününüzü planlamak dileğiyle bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Şehitler Mah. Atatürk Cad. Söğüt Sok. 1 Esenyurt

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Karya 3 Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.