Kardelen Düğün Salonu

Listeme ekle
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Mesajınız doğrudan firmaya gönderilir. Kardelen Düğün Salonu sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
FD Düğün Tarihi: 06/09/2015

Sade ve şık bir mekan. 400 Kişilik ikramlı bir düğün oldu. İkramların tadına bakmadım ama konuklarımdan geri dönüşlerde memnun kaldıklarını söylediler. Görsellik için renk seçimini mekan kendisi ayarlıyor. Garsonların konuklara karşı ilgisi gayet iyiydi. Verdiğim ücretle hizmet eşdeğerdeydi. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Lokasyon olarak kolay bulunur bir yerde.

Diğer 5 yorum için tıkla

FİRMA DETAYLARI

 • 400-500
 • Sefaköy

HAKKINDA

Salonumuz 2000 yılında faaliyete girmiş olup, binlerce çiftimizin mutluluğuna ev sahipliği yapmıştır.Salon kapasitesi 600 kişi olup klima,jeneratör,havalandırma,güvenlik kamerası,slayt gösterisi ve özel otoparkı mevcuttur. Siz kıymetli çiftlerimizin mutlu günlerinde yanında olmak bizler için onur vericidir.

İLETİŞİM

 • Yetkili Kişi
 • Mehmet
 • Adres
 • inönü mah.maslak çeşme cd.no:183

YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
 • FD Düğün Tarihi: 06/09/2015

  Sade ve şık bir mekan. 400 Kişilik ikramlı bir düğün oldu. İkramların tadına bakmadım ama konuklarımdan geri dönüşlerde memnun kaldıklarını söylediler. Görsellik için renk seçimini mekan kendisi ayarlıyor. Garsonların konuklara karşı ilgisi gayet iyiydi. Verdiğim ücretle hizmet eşdeğerdeydi. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Lokasyon olarak kolay bulunur bir yerde.

 • A Düğün Tarihi: 15/08/2015

  Öncelikle ikramlı bir organizasyondu, ikramları gayet güzeldi, pastası güzeldi, tercih sebebim görsellik açısından beni etkiledi, 600 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim, mekanın kapasitesi bu kadar, kapalı bir mekan, havalandırma, klima mevcut, görsellik açısından gayet güzeldi, klimalar yeterliydi, hizmet ve kalitesi gayet güzeldi, fiyatı biraz yüksekti fakat, daha uygun olabilirdi, ulaşımı rahat, toplu taşıma mevcut, otoparkı mevcut, orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım gayet iyiydi, konuklarım bu mekanı çok beğendi.

 • Düğün Tarihi: 24/07/2015

  600 kişilik kalabalık bir organizasyon düzenlememize rağmen yetkililerin ilgisi çok iyiydi. Hizmet bakımından da çok başarılılar aynı zamanda. Orkestradan garsonların ilgisine mekanın ferahlığını kadar herşey çok güzeldi. Kır düğünü için ideal bir mekan.

 • AY Düğün Tarihi: 16/11/2014

  buyuk organizasyonlu bir düğün gerçekleştirecektim ve mekanın buna çok uygun olması tercih nedenim oldu. Yüksek tavan pistin geniş olması ferah bir ortamdı. Yemek sunumu olan bir düğündü. Çalısan personelin hiç bir aksaklık olmadan servisleri gerçekleştirmesi de iyiydi. Beni en çok etkileyen ferahlığıydı. Kalabalık olmasına rağmen güzel bir düğün gerçekleşti.

 • EA Düğün Tarihi: 07/10/2014

  Kardelen Düğün Salonu'ndan çok memnun kaldık, yeni evlenen çiftlere de tavsiye ederim.

 • SY Düğün Tarihi: 25/09/2014

  Mekanın büyük ve geniş bir salonu vardı Dans pisti ferahtı, hareket etme konusundada sorun yaşanmadı çünkü alan oldukça yeterli ve genişti. Sütun çok yoktu bu da iyi oldu her şey rahatça görüldü. Çalışanları çok ilgili davrandılar herşey başta konuşulduğu gibiydi. Konuklarımız yemekler hakkında olumlu yorumlar yaptılar. Ses sisteminde sorun olmadı orkestrası güzeldi herkes eğlendi. Biz davul zurnada istemiştik onlarda iyiydi mekan ayrıca seçtiğimiz şarkılarıda çaldı. Fotoğrafçısı bir sürü resim çekti onlarıda beğendik. Garsolar bahşiş istemediler bu durum bize anlaşma yaparkende denmişti bahşiş isteme yok diye aynen dedikleri gibide oldu. Salonun tasarımı diğer mekanlardan daha lüks ve modern görünümdeydi. Biz mekanı çok beğendik. Düşündüğümde kesinlikle düğünümüz çok güzel geçti derim.

Kardelen Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kardelen Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP

Kiminle iletişime geçmek istiyorsun?