Kahramanlar Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kahramanlar Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kahramanlar Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Kahramanlar Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kahramanlar Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Kahramanlar Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Kahramanlar Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Kahramanlar Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kahramanlar Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kahramanlar Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kahramanlar Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kahramanlar Düğün Sarayı düğün dışında sünnet düğünü, kına, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Kahramanlar Düğün Sarayı Hakkında

Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmek için İstanbul’da bir mekân arayışındaysanız sizleri Kahramanlar Düğün Salonu’yla tanıştırmak istiyoruz. Kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ve güler yüzlü bir ekip ile karşılaşacağınız salonumuzda mutluluğunuza ortak oluyor ve en özel anlarınızda yanınızda oluyoruz. Sağladığımız imkânlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

Öncelikle açıldığımız günden beri en çok dikkat ettiğimiz konu; müşteri memnuniyeti. Bizi tercih eden konuklarımızın mutlu olması için tüm isteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlarda bunu sağladığımızı, çiftlerimizin geri dönüşlerinden anlıyoruz. Sizlerin bu özel gününüze de aynı ciddiyet ve kaliteyle ev sahipliği yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Kahramanlar Düğün Salonu Beylikdüzü’nde bulunan ve bu özel gününüzde talep ettiğiniz her şeyi en doğru şekilde karşılayan düğün salonlarından biri olarak faaliyet gösteriyor.

Salonumuz oldukça geniş bir kapalı alandan oluşuyor. En büyük avantajlarımızdan biri, büyük bir balkonumuz olması. Bu sayede hem kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor hem de geniş bir oturma düzeni olmasından dolayı sizleri basık bir ortamdan uzak tutuyoruz. Masa ve sandalyelerimiz balkonda salonun her alanını rahat bir şekilde görecek şekilde özenle yerleştiriliyor. Aynı zamanda alt katta da masalarımız bulunuyor. Bu oturma düzenini tamamen siz belirliyorsunuz. Yüksek tavanımız sayesinde büyük bir salonda olmanın farkını hissedeceksiniz.

Salonumuzda tamamen isteklerinizi karşılamak için hizmet veren bir ekip bulunuyor. Çalışanlarımızın güler yüzlü ve sıcakkanlı olduklarını kısa sürede fark edeceksiniz. Gecenin sonuna kadar aynı ilgiyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bir düğün salonunda olması gereken tüm detayların salonumuzda bulunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hayallerinizi süsleyecek olan bugünlerde bizi tercih etmek ve avantajlarımızdan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Gürpınar, İstikbal Cd, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kahramanlar Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.