Işıldak Düğün Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Işıldak Düğün Evi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Işıldak Düğün Evi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Işıldak Düğün Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Işıldak Düğün Evi Sıkça Sorulan Sorular

Işıldak Düğün Evi düğün fiyatları ne kadar?

Işıldak Düğün Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Işıldak Düğün Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Işıldak Düğün Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Işıldak Düğün Evi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Işıldak Düğün Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Işıldak Düğün Evi düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Işıldak Düğün Evi Hakkında

Aileniz ve dostlarınızla bu anı kutlamak için Bağcılar düğün salonları arasında seçim yapmak istiyorsunuz. O zaman sizi Işıldak Düğün Evi adresine bekliyoruz. Özel günlerinizi gerçekleştirmek için çok heyecanlıyız. Düğün, nişan ya da kına törenleri geleneksel günlerimiz arasında en önemlileri. Bu yüzden özveriyle çalışıyor, en güzel geceye sahip olmanızı istiyoruz.

Kişiye özel tasarımlar yapabildiğimiz Işıldak Düğün Evi Bağcılar adresinde ilk olarak davetlileri kokteyl düzeninde giriş salonunda ağırlıyoruz. Düğün saati yaklaştığında davet alanına geçiş yapıyoruz. Toplamda 500 kişiye hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda istediğiniz düzenlemeleri yapıyor, yuvarlak masaları özel çiçek aranjmanları ve şamdanlarla süslüyoruz. Özel servis tabaklarının kullanıldığı masalarda isterseniz gümüş isterseniz de altın sarısı renge sahip olanı tercih ediyoruz. Tüm sürecin yönetimini sizin düşünceleriniz doğrultusunda beliyoruz.

Yemeksiz olarak mekân kiralaması sağlayabildiğimiz gibi yemekli olarak da hizmet verebiliyoruz. Özel menüler hazırlıyor, yemek listelerini belirleyebilmek için de menü tadım etkinliği düzenliyoruz. Ana yemek, ara sıcak, başlangıç tabağı ve düğün pastasından oluşan menüyü davetlilere servis ve hizmet elemanlarımız aracılığıyla ulaştırıyoruz. İşinde uzman olan arkadaşlarımız davetlilerle birebir ilgileniyorlar. Böylece konukların memnuniyetini de sağlamış oluyoruz.

Düğün gününüz için profesyonel bir destek almak çok önemli. Çünkü tekrarı olmayan bu özel günde sorun çıkmaması ve düğün salonunun sizi yarı yolda bırakmaması çok önemli. Size eşsiz bir düğün garantisi veriyoruz. Bu yüzden bizi seçmelisiniz! Sadece bir düğün salonu olmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda tüm süreci beraber yönetebildiğiniz arkadaşınızda oluyoruz.

Bizimle tanışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Işıldak Düğün Evi iletişim formunu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan da sayfadan ayrılmayın, çünkü bilgileri bize bu şekilde ulaştırabiliyorsunuz. İrtibat kurmanız ve hikayenizi anlatmanız için sabırsızlanıyoruz. Üstelik size bir sürprizimiz de var! En avantajlı Işıldak Düğün Salonu Bağcılar fiyatlarını listeledik ve bilgi vermeye hazırız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Bağcılar Meydanı Merkez Mahallesi, 674 Sokak No: 52/B

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Işıldak Düğün Evi Yol Haritası

Işıldak Düğün Evi Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Serkan

Düğün Tarihi: 29.08.2015


Mekanda herhangi bir problem sorun yaşanmadı, her şey güzeldi. 400 kişilik yemekli bir düğündü ve yemeklerin tadı da çok güzeldi. Biz yeteri kadar memnun kaldık. Herkese tavsiye edebilirim.

Zehra

Düğün Tarihi: 23.08.2015


İslami açıdan dikkat ettiğim için bu mekanı seçtim kadın erkek ayrı oldu düğünümüz. Bu şekilde düğün yapıcak olan çiftlere öneririm mekanı. 300 kişilik yemekli oldu. Tadına azda olsa bakabildim ve beğendim. Görsellik açısından benim bulunduğum kat iyiydi. Belki biraz daha yenilenebilir içerisi.

Serpil

Düğün Tarihi: 07.06.2015


Ben mekanın her hizmetinden çok memnun kaldım ve yeni evlenecek bütün çiftlere mekanı tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.